• Kategorie
  • Szukaj
  • Kocie akcesoria kuchenne. Szukasz lunchboxu z motywem kota? Potrzebujesz bidonu? Sprawdź naszą ofertę prezentową dla każdego kociarza!

Kubków z kotam nigdy za wiele, prawda? Możesz podarować go ukochanej osobie, mamie, siostrze, córce. Kubek z pewnością wywoła uśmiech u kolegów i koleżanek z pracy, a domownikom poprawi humor. Ten zabawny kubek szczególnie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która jest prawdziwym fanem kotów.
Wysyłka w ciągu 24h
28.49
Lubię to
Aluminiowy bidon z plastikową pokrywą z dopasowanym karabińczykiem. Pojemność ok. 750 ml. Bidon jest wyjątkowo lekki, bez trudu zmieści się w torebce. Nie zajmuje dużo miejsca i łatwo jest zabrać go ze sobą do pracy. Jest to idealny bidon do szkoły, na siłownię, czy na uczelnię. Efekt ekologiczny: materiał przyjazny dla środowiska, może zostać poddany dalszemu recyklingowi, produkt wielorazowego użytku.
Wysyłka w ciągu 24h
19.99
Lubię to

Akcesoria i naczynia kuchenne Kotamy.

Zasadą jest, że każdy miłośnik kotów musi mieć ulubiony koci kubek... albo nawet kilka. Dodaj trochę humoru swojej porannej kawie. Nasze kubki to gadżet, który łatwo rozpoznasz w pokoju socjalnym i nigdy go nie zgubisz! Jeśli nie jesteś poranną osobą, nie martw się - Twój koci kubek nadal będzie głośno mówił o twoim zamiłowaniu do kotów. Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu kubków, ale jeśli Twoja szafka już się przepełnia, spraw prezent bliskiej osobie! Ulepsz swoje śniadanie dzięki ceramicznym lub bambusowym kubkom z motywem kota, które pasują do Twojej osobowości kociarza. 

Nasze lunchboxy stanowią oryginalne akcesoria dla domowych kucharzy. Życzymy miłej zabawy podczas przeglądania naszego i asortymentu!