• Kategorie
  • szukaj
  • COUNTRY&NATURE pełnoporcjowa bezzbożowa karma dla kota

COUNTRY&NATURE - mokra karma dla kota oparta na świeżym mięsie od lokalnych dostawców.  

Pełnoporcjowe karmy dla kota Country&Nature to czysty i prosty skład, oparty na świeżym mięsie pochodzącym od lokalnych, polskich dostawców. Każda puszka to aż 98,9% mięsa i wyselekcjonowanych podrobów wzbogaconych o niezbędne minerały i witaminy. Smakowite połączenie drobiowego mięsa mięśniowego oraz wybranego drugiego, zapewnia odpowiednią równowagę aminokwasów niezbędnych w diecie kota. Mięso oraz podroby wykorzystane w recepturze Country&Nature są dla kotów najlepiej przyswajalnym i najbardziej wartościowym źródłem białka.

Dlaczego warto wybrać karmy Country&Nature

Największą zaletą karmy jest fakt, że została skomponowana z myślą o kotach, jako mięsożercach. Country&Nature to karma w formie pasztetu bez dodatku wody czy bulionu. Nie zawiera sztucznych składników, barwników czy wzmacniaczy smaku. Dodatek oleju bogatego w kwasy Omega sprawia, że sierść kota jest zdrowa i błyszcząca, a odpowiedni poziom tauryny wpływa na prawidłową pracę jego serca. Tauryna to aminokwas egzogenny, którego koty nie są w stanie same wytwarzać i należy uzupełniać go wraz z pożywieniem. Country&Nature jest więc świetnym wyborem!

COUNTRY&NATURE w sklepie internetowym Kotamy 

Karmy Country&Nature dla kota są dostępne w pięciu smakach: Kurczak i Łosoś, Indyk i Przepiórka, Kurczak i królik, Kaczka i kurczak, Kurczak i Gęś. Opakowania, które znajdziecie w naszym kocim sklepie internetowym to puszki 200 g.