• Kategorie
  • szukaj
  • Karmy suche dla kotów juniorów

Karmy dla kotów juniorów

Każdy właściciel młodego kota z pewnością zastanawia się, czym należy go karmić, aby dostarczyć wszystkich, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju składników odżywczych. W diecie kota - juniora ważne jest, aby znalazła się między innymi tauryna. To aminokwas, który jest normalnie obecny w mleku karmiącej kotki. Niedobór tauryny hamować może optymalny rozwój organizmu małego kota i wywoływać nieodwracalne wady. W pierwszych 2-3 tygodniach życia zaleca się karmienie zwierzęcia co około 3 godziny, podając mu porcje o objętości kilku - kilkunastu mililitrów. Około 3-4 tygodnia do codziennego jadłospisu kota można zacząć wprowadzać stałe pokarmy pod postacią suchej karmy dla kota junior. Bogaty wybór suchej karmy dla kociąt znaleźć można w naszym sklepie internetowym.

Karma dla kotów junior z dodatkiem kurczaka

W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju suche karmy dla kota junior z kurczakiem. Przykładem takiego produktu jest Bozita Kitten. To pełnoporcjowa karma odpowiednia zarówno dla kociąt, jak i kotek w okresie ciąży oraz laktacji. Pokrywa wysokie zapotrzebowanie na białko i energię, a także gwarantuje optymalne warunki do wzrostu czy też budowy mięśni. Niewielkie krokiety pozwalają na łagodne przejście z mleka na karmę. Karma dla kotów junior jest pozbawiona zbóż. Poza kurczakiem w jej składzie znaleźć można również łososia. Jest on niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe odgrywające szczególną rolę w procesie rozwoju mózgu oraz wzroku kociąt. Kolejna propozycja to Renske Kitten Fresh Turkey and Chicken - karma dla kota junior zawierająca świeżego kurczaka oraz indyka, które pozbawione są antybiotyków czy też hormonów. Bazuje na najwyższej jakości składnikach pochodzących z upraw i hodowli organicznych.

Sucha karma dla kota junior do zadań specjalnych

Oferowane przez nas suche karmy dla małych kotów sprostają oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego właściciela mruczka. Godnym polecenia produktem tego typu jest Dr. Berg Felikatessen. To w pełni naturalna, holistyczna, pozbawiona zbóż karma dla kociąt oraz kotek. Karma stworzona przez Dr. Berga to karma, którą niemal każdy kot zjada z ogromnym apetytem. Zawdzięcza się to wysokiej zawartości delikatnego mięsa kurczaka i łososia - jest ono suszone, a następnie mielone. Receptura karmy to przede wszystkim najwyższej jakości składniki, które są starannie dobrane,  aby optymalnie zaspokoić potrzeby Twojego kota. Sucha karma dla kociąt skutecznie wzmacnia odporność, dba o układ trawienny oraz sierść. W naszej ofercie znaleźć można także karmy suche dla kotów dorosłych.