• Kategorie
  • szukaj
  • Kanadyjska karma dla kotów 1st Choice

1st Choice - karma sucha dla kotów 

Sucha karma dla kotów 1st Choice zadba o zdrowie Twojego kota. W sklepie internetowym posiadamy karmy suche na: sierść i skórę, hipoalergiczne, na problemy z drogami moczowymi, dla kotów wysterylizowanych oraz dla kociąt - na dobry start. 

Dla przykładu:

1st Choice Healthy Skin & Coat (1st Choice Zdrowa Skóra i Sierść) - jest to zdrowa łososiowo-śledziowa uczta dla Twojego kota od 1 do 10 roku życia. Zawiera wysoki poziom przyswajalnego białka pochodzącego z mięsa ryb (łososia i śledzia). Posiada optymalny poziom tłuszczu. Dodatkową zaletą jest mała zawartość węglowodanów. Nie zawiera alergizujących zbóż. Została opracowana przez specjalistów tak, aby miała jak najlepszy wpływ na poprawę kondycji skóry kotów, dzięki czemu ich sierść będzie lśniąca i gładka. 

Natomiast formuła1st Choice Hipoalergiczna została stworzona z myślą, aby karma była wysoko przyswajalna i zawierała białko pochodzące z mięsa kaczki. Karma nie zawiera zbóż i jest odpowiednia dla kotów cierpiących na alergie lub z delikatnym przewodem pokarmowym.

1st Choice mokra karma w puszce

Kotamy posiada w ofercie również mokre karmy dla kotów z niewydolnością nerek, dla kotów niewychodzących z formułą Hairball Control , hipoalergicznądla kotów wysterylizowanych oraz na zdrową sierść i skórę