Złóż zamówienie do godziny 13:00 (Poczta Polska/Punkty Poczty Polskiej), lub do 14:00 (Kurier InPost/Paczkomat), 

a my wyślemy je do Ciebie tego samego dnia! (dotyczy dni roboczych)


  • Kategorie
  • Szukaj
  • Mięsne kąski - suszone przysmaki dla kotów

Mięsne Kąski - suszone przysmaki dla kotów 

Domowy sklepik wytwarzający w 100% mięsne i rybne smaczki dla kotów. W ofercie kotamy znaleźć można: drobiowe kąski, rybne kąski i kąskową kruszonkę. W kategorii drobiowe kąski warto zwrócić uwagę na m.in. smaczki kurczakowe, o smaku indyka czy suszone kurze serduszka- wyjątkowe ręcznie cięte smakołyki , jedyne takie na rynku! W linii rybne kąski ciekawą propozycją jest rybny mix, czyli mieszanka suszonego pstrąga i dorsza. 

Dlaczego warto wybrać Mięsne Kąski? 

Są naturalnie wytwarzane - najpierw zamrożone, a następnie wysuszone w optymalnej dla mięska i rybki temperaturze. Dzięki temu smakołyki zostają zakonserwowane bez użycia żadnych dodatków, a mięsko zachowuje ich naturalną wartość odżywczą, zapach i strukturę. Kotkowe kąski są wytwarzane z produktów jakości spożywczej i nie mają w swoim składzie nic poza mięsem, rybą i ewentualnie ziołami dobranymi tak, aby wspomóc funkcjonowanie organizmu kota.

Kotkowe kąski - delikatne, cienkie i kruche przysmaki domowej produkcji

Mięsne kąski są w 100 % zdrowe, kruche i pyszne! Są zgodne z dietą BARF i nie zawierają konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Każdy smaczek jest ręcznie krojony. Sprawdź ofertę mięsnych i rybnych kąsków w sklepie internetowym kotamy.