• Kategorie
  • Szukaj
  • Poznaj Sanicat Classic najlepszy sepiolitowy żwirek dla kota niezbrylający. Sanicat Clumping bentonit dla kota i Sanicat Corn Cob żwirek z kolb kukurydzy.

Brak produktów do wyświetlenia

Żwirek dla kota Sanicat 

Świeża, czysta kuweta jest niezbędna, aby nasze koty i nasze domy były bezpieczne i czyste. Sanicat od ponad 60 lat tworzy żwirek dostępny na całym świecie, dbając o koty, nasze domy i planetę. Producent wierzy, że natura oferuje najlepsze zasoby, które pozwalają nam dbać o nasze zwierzęta i ich naturalne potrzeby. Sanicat to pewność najwyższej jakości naturalnych minerałów. Żwirek Sanicat to również stosowanie przyjaznych dla planety alternatyw opakowań. Żwirek bentonitowy, sepiolitowy i kukurydziany, który znajdziecie w naszym sklepie znajduje się w opakowaniach z papieru i kartonach z certyfikatem FSC.

Żwirek dopasowany do potrzeb każdego kota

Sanicat jest pionierem w branży żwirków dla kotów z ponad 60-letnim doświadczeniem i wiedzą, którą może się dzielić. Nie ustaje w poszukiwaniach, ulepszaniu i dostarczaniu tylko najlepszych produktów. Ciągłe uczenie się i słuchanie opinii klientów pomogło ukształtować i udoskonalić markę i produkty, tworząc jak lepsze rozwiązania dla wszystkich kotów. W sklepie Kotamy znajdziesz 3 linie żwirków dla kotów: Classic, Clumping i linię roślinną, dopasowane do różnych potrzeb i stylów życia kotów i opiekunów. 

Sanicat Classic najlepszy sepiolitowy żwirek dla kota niezbrylający

Sanicat Classic to chłonny żwirek wykonany z naturalnego sepiolitu i minerałów, które pochłaniają płyny i zapachy przez Oxygen Odour Control. Wykorzystuje on naturalny proces utleniania, dzięki czemu żwirek łatwo ulega rozkładowi, pozostawiając świeży zapach.