• Kategorie
  • Opcje
  • Kocie torby. Szukasz torby z motywem kota? Potrzebujesz kociej torby na zakupy? Sprawdź naszą ofertę dla kociarzy!

Torba bawełniana z nadrukiem to oryginalny pomysł na prezent dla kociarzy i wielbicieli kotów. Ta torba przychodzi na ratunek wszystkim osobom, które posiadają nadmiar kocich klamotów. Nasza torba bawełniana z nadrukiem pomieści wszystkie bibeloty. Podaruj ją mamie, dziewczynie lub znajomemu.
Wysyłka w ciągu 24h
12.99
Lubię to
Wszyscy znamy osobę, która potrafi mówić do nas godzinami. Taki niestrudzony gaduła często powoduje u nas chęć zapytania "No co ty nie powiesz?" Nasza torba świetnie wyraża takie uczucie i na pewno sprawi uśmiech na twarzy jako prezent osobie, której się takie sytuacje zdarzają. Torba idealnie nadaje się dla każdego kociarza, który ma duże poczucie humoru. Torba świetnie sprawdzi się podczas zakupów i załatwiania spraw na mieście. Nasza torba powstała z myślą o naturze. Z tego względu jest w 100% ekologiczna i bezpieczna dla środowiska.
Wysyłka w ciągu 24h
12.99
Lubię to

Nasze torby idealnie nadają się dla każdego kociarza, który ma duże poczucie humoru. Torby świetnie sprawdzają się podczas zakupów i załatwiania spraw na mieście. Nasza torby powstały z myślą o naturze. Są w 100% ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Torba bawełniana z nadrukiem to oryginalny pomysł na prezent dla kociarzy i wielbicieli kotów. Taka torba przychodzi na ratunek wszystkim osobom, które posiadają nadmiar kocich klamotów. Podaruj ją mamie, dziewczynie lub znajomemu. 

Sprawdź naszą serię upominków KOTAMY!