• Kategorie
  • Opcje
  • Żwirki silikonowe dla kota

Super Benek 3,8l Crystal żwirek silikonowy dla kota  Żwirek silikonowy to produkt o neutralnym zapachu. Cieszy się wysoką akceptacją wśród kotów. Zawiera dodat...
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze
17.29
Lubię to
Super Benek 7,6l Crystal żwirek silikonowy dla kota  Żwirek silikonowy to produkt o neutralnym zapachu. Cieszy się wysoką akceptacją wśród kotów. Zawiera dodat...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Codzienna higiena oraz czystość pupila to też konieczność zakupu odpowiedniego asortymentu do kuwety. Jednym z rozwiązań jest na przykład żwirek silikonowy dla kota, który marka Kotamy udostępnia w różnorodnych wariantach. Zakup tej odmiany wyrobu wiąże się z konkretnymi korzyściami użytkowymi, a ich specyfika odnosi się do jakości wytwórczej. Proponujemy artykuły od cenionych i pewnych dostawców, którzy kładą szczególny nacisk na jakość oraz docelowe przeznaczenie. Ten wariant jest wygodny dla klienta, ponieważ ogranicza ilość czynności niezbędnych do zrealizowania w ciągu dnia. Z uwagi na obowiązki prywatne i zawodowe będzie to dość istotne ułatwienie dla wielu osób.

Silikonowy żwirek dla kota wolny od zanieczyszczeń

W celu zachowania należytej czystości w przypadku oferowanego produktu wystarczy tylko bieżące usuwanie nieczystości stałych i dwukrotne wymieszanie w ciągu dnia. Żwirek dla kota silikonowy drobny wyróżnia się doskonałą wchłanialnością. Niektóre odmiany pozwalają wręcz na skumulowanie moczu oddawanego praktycznie przez cały miesiąc. Oczywiście jest to zależne od indywidualnych potrzeb fizjologicznych, lecz uśredniając, można przyjąć właśnie taki termin wymiany. Jest lekki, łatwy w utrzymaniu i nie pozostawia nadmiernego pyłu. Silikonowy żwirek dla kota będzie zatem opcją dla zapracowanych lub nieco gorzej zorganizowanych osób. Przede wszystkim zapewni zwierzęciu pełen komfort korzystania z kuwety, bez obaw o jakikolwiek dyskomfort. Dla ograniczenia niedogodności należy jednak wymieniać żwirek nieco częściej niż tylko raz w miesiącu.

Silikonowy żwirek dla kota to świetna absorpcja wilgoci

Żwirek dla kota silikonowy to na przykład produkty BAZYL SILICAT czy SUPER BENEK Crystal. Pierwszy z nich jest naprawdę łatwy w wymianie, ponieważ bez problemu można wyrzucić go do toalety. Nie spowoduje to zapchania rur ani innych niedogodności użytkowych. Ponadto trzeba dodać, że produkt poprzez kolorystykę poinformuje o widocznym zużyciu, a wraz z nim - o konieczności potencjalnej wymiany. Jest to bardzo przydatne, gdyż świadczy o efektywności zakupu tego wyrobu. SUPER BENEK Crystal ma dodatkowe, aktywne granulki neutralizujące przykre zapachy. Ten silikonowy żwirek jest również przyjazny w utylizacji, więc bez problemu można go wymienić na nowy. Należy tylko pamiętać, aby na bieżąco usuwać stałe odchody. W asortymencie posiadamy całościowe wyposażenie, w tym: drapaki i legowiska, transportery, a także szereg produktów pielęgnacyjnych.