• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kota

Troska o zdrowie i prawidłowy rozwój naszego kota wymaga także zadbania o jego codzienne wyżywienie. Zdecydowanie pomocny w tym obszarze będzie nasz koci sklep internetowy Kotamy, który udostępnia szereg zbilansowanych oraz pełnowartościowych pokarmów. Są one dopasowane zarówno do wieku, jak też indywidualnych potrzeb, które mogą zostać wskazane choćby przez weterynarza. Polecana karma dla kota to możliwość wyboru opcji: mokrej, suchej i specjalistycznej. Klienci często decydują się na zakup kilku wariantów z uwagi na konkretne potrzeby, jak również pewne urozmaicenie żywieniowe. Kocia karma musi cechować się różnorodnością składników, by zwierzę naprawdę chętnie ją spożywało. Warto wybrać najlepszą ofertę!

Zdrowa i pożywna karma dla kotów

Wiele osób zastanawia się, jakie jedzenie dla kotów będzie najlepsze pod względem przechowania oraz konkretnych potrzeb ukochanego pupila. Trzeba zaznaczyć, że treściwa i pożywna jest odmiana sucha, dodatkowo może pomóc w odkłaczaniu oraz utrzymaniu zdrowych dziąseł. Wersja mokra to z kolei pyszne karmy mięsne zawierające witaminy, a także minerały. Warianty specjalistyczne są przeznaczone dla starszych kotów lub tych, zmagających się z określonymi problemami zdrowotnymi. Odpowiednio dobrana dieta może pomóc zwierzęciu w uporaniu się z pewnymi dolegliwościami. Pokarm dla kota to chociażby Power of Nature Natural Cat Fees Favorite czy MAC's Superfood Adult Monoprotein królik. Te suche karmy to produkty premium o starannie dobranych składnikach. Pierwsza z nich zawiera między innymi: jagnięcinę, ryż, kukurydzę czy olej z łososia. Do tego dochodzą witaminy i związki mineralne. Druga karma zapewnia kotom zbilansowane i naturalne żywienie. Wybierając ją masz gwarancję, że nie zawiera zbóż, a białko pochodzi tylko z jednego źródła. Odpowiednia jest więc dla alergików, kotów z wrażliwym układem pokarmowym, w diecie wykluczającej. Przykładami mokrej karmy są Lovcat czy Zealandia. Wysokomięsna karma dla dorosłych kotów to duża przyjemność z jedzenia i właściwa porcja energii.

Pokarm dla kota to bogactwo składników odżywczych

Ciekawostką może być fakt, iż koty uwielbiają wołowinę, co potwierdza Renske Bio zawierający poza tym siemię lniane. Wytwarzany jest w ekologicznych i certyfikowanych gospodarstwach. Dobra kocia karma to też propozycje specjalistyczne, wśród których znajduje się karma Cats Plate Vet Renal z wołowiną. Odpowiednia ilość najwyższej jakości białka zwierzęcego, niska ilość fosforu i sodu oraz zawartość kwasów Omega3 i Omega6 sprawiają, że Cats Plate Vet Renal to w pełni zbilansowana karma mokra dla kotów z problemami nefrologicznymi. Z kolei drugim produktem może być Dr. Berg Pro SCHONKOST. Niezwykle skuteczna karma weterynaryjna na bazie łososia dla kotów z chorobami  trzustki, wątroby oraz przy problemach żołądkowo-jelitowych. Ma działanie przeciwbiegunkowo, wspomaga trawienie i wrażliwy żołądek, zalecana jest również przy chorobach wątroby i trzustki. Jednocześnie karma dla kotów cechuje się doskonałym smakiem, by pupil nie dostrzegł większej różnicy podczas jedzenia. W naszym sklepie oferujemy również inne artykuły pielęgnacyjne oraz kompletne wyposażenie, dzięki któremu można stworzyć zwierzęciu naprawdę przyjazną przestrzeń do życia i codziennego funkcjonowania. Sporym atutem naszych propozycji jest to, że są to sprawdzone produkty - z miłości do kotów. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem, mamy szeroki wybór żwirków dla kotów oraz ciekawe zabawki.


copyright 2024 kotamy.com