• Kategorie
  • Szukaj
  • Cats Plate - pełnoporcjowa karma dla kotów

Cats Plate - zdrowe słoiczki dla kotów

Cats Plate to karma bardzo wysokiej jakości ultra premium umieszczona w słoiczkach. Karma dla kota w słoiku przeznaczona jest dla kotów wszystkich ras na każdym etapie ich życia. Przygotowana jest tylko z najlepszego mięsa, nie zawiera zbóż i roślin strączkowych. Dużym atutem jest odpowiednio zbilansowana zawartość białka i tłuszczu, które zapewniają zdrowie dbając przy tym o kondycję kota. W karmie Cats Plate nie występują zboża, które są niezwykle trudnymi do strawienia węglowodanami. 

W karmach mokrych Cats Plate oprócz mięsa, zawarte są też podroby oraz oleje Omega 3 i suplementy: mączka ze skorupek jaj, drożdże piwne, algi morskie, suszona krew oraz odpowiednio wysoki dodatek tauryny. Wszystkie te dodatki są bardzo istotne, ponieważ zapewniają one zdrową, lśniącą sierść, lepsze trawienie, zdrowe zęby i dziąsła oraz energie i witalność.

Na kotamy.com znajdziesz słoiczki Cats Plate o pojemności 100g i 180g. W smakach: kaczka i indyk, wołowina i indyk, królik i indyk, filet z drosza oraz monoproteinowy indyk.

Linia weterynaryjna Cats Plate to produkty: Cats Plate Vet Gastro - specjalistyczna karma dla kotów z chorobami układu trawienia, 

Cats Plate Vet Renal z wołowiną - specjalistyczna karma dla kotów z przewlekłą chorobą nerek,

Cats Plate Vet Renal z kaczką - specjalistyczna karma dla kotów z przewlekłą chorobą nerek


copyright 2024 kotamy.com