• Kategorie
  • Szukaj
  • Ayla - przysmaki dla wrażliwych kotów. Naturalnie zdrowe lokalne składniki, hipoalergiczny skład, rekomendowane przez weterynarzy.

Liofilizowane udo z kurczaka dla najbardziej wybrednych kotów. Naturalna przekąska dla kota wyprodukowana w 100% z filetu z uda kurczaka. Przysmaki Ayla rekomendowane są przez weterynarzy z powodu wysokiej akceptacji wśród kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Naturalny i delikatny smak zapewnia szczególnie dobrą tolerancję. Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć, a Ty zyskasz pewność, że karmisz go wartościowym produktem.
Wysyłka w ciągu Do 24h (w dni robocze)
10.99
Lubię to
Liofilizowany indyk dla najbardziej wybrednych kotów. Naturalna przekąska dla kota wyprodukowana w 100% z filetu z piersi indyka. Przysmaki Ayla rekomendowane są przez weterynarzy z powodu wysokiej akceptacji wśród kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Naturalny i delikatny smak zapewnia szczególnie dobrą tolerancję. Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć, a Ty zyskasz pewność, że karmisz go wartościowym produktem.
Wysyłka w ciągu Do 24h (w dni robocze)
12.99
Lubię to
Liofilizowany kurczak dla najbardziej wybrednych kotów. Naturalna przekąska dla kota wyprodukowana w 100% z filetu z piersi kurczaka. Przysmaki Ayla rekomendowane są przez weterynarzy z powodu wysokiej akceptacji wśród kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Naturalny i delikatny smak zapewnia szczególnie dobrą tolerancję. Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć, a Ty zyskasz pewność, że karmisz go wartościowym produktem.
Wysyłka w ciągu Do 24h (w dni robocze)
11.99
Lubię to
Liofilizowane udo z indyka dla najbardziej wybrednych kotów. Naturalna przekąska dla kota wyprodukowana w 100% z filetu z uda indyka. Przysmaki Ayla rekomendowane są przez weterynarzy z powodu wysokiej akceptacji wśród kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Naturalny i delikatny smak zapewnia szczególnie dobrą tolerancję. Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć, a Ty zyskasz pewność, że karmisz go wartościowym produktem.
Wysyłka w ciągu Do 24h (w dni robocze)
11.99
Lubię to
Liofilizowane udo z kurczaka ze skórą dla najbardziej wybrednych kotów. Przysmaki Ayla rekomendowane są przez weterynarzy z powodu wysokiej akceptacji wśród kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Naturalny i delikatny smak zapewnia szczególnie dobrą tolerancję. Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć, a Ty zyskasz pewność, że karmisz go wartościowym produktem.
Wysyłka w ciągu Do 24h (w dni robocze)
9.99
Lubię to

Naturalne przysmaki dla kotów i kociąt Ayla dostępne na kotamy.com

Mięso klasy A z chowu bez antybiotyków, co jest istotne dla wrażliwych czworonogów, pozyskane z lokalnych, polskich hodowli. Czysty skład bez dodatków, wypełniaczy, barwników, konserwantów.

Naturalne przysmaki dla kota w 100% z najwyższej jakości mięsa kurczaka i indyka. Zero konserwantów, polepszaczy smaku, zboża czy słabej jakości mięsa niewiadomego pochodzenia. Filet z kurczaka w jakości Human Grade Quality i pochodzi z lokalnej, polskiej hodowli. Przysmaki Ayla wyróżniają się bardzo wysoką akceptacją nawet wśród najwybredniejszych przedstawicieli gatunku.

Poznaj przysmaki Ayla, które pokochały koty: filet z piersi kurczaka, filet z piersi indyka, filet z uda indyka, filet z uda kurczaka, filet z uda indyka ze skórą.