• Kategorie
  • Szukaj
  • Wysokomięsna holenderska karma mokra Renske

Renske - wysokiej jakości karmy dla kotów mokre 

Wszystkie składniki karmy Renske, pochodzą z upraw i hodowli czystych ekologicznie. Posiadają klasę „human grade”, co oznacza, że w ich produkcji wykorzystywane jest świeże mięso o najwyższej jakości, które może być przeznaczone do produkcji pożywienia dla ludzi. Dzięki niekonwencjonalnemu procesowi wytwarzania, wszystkie składniki zachowują maksimum świeżości i nie tracą żadnych wartości odżywczych. Karmy produkowane są bez użycia konserwantów, nie stosuje się procesu mrożenia i przetwarzania w wysokich temperaturach. 

Co wyróżnia karmy Renske?

Pierwsze miejsce w składzie zajmuje świeże mięso, bez antybiotyków i hormonów. Składniki najwyższej klasy spożywczej dla człowieka. Lekkostrawność i doskonałe przyswajanie białka. Unikalne składniki pochodzące z upraw i hodowli organicznych. W 100% naturalna kompozycja, bez sztucznych dodatków, wolna od pestycydów. Nie zawiera kukurydzy, soi, glutenu, cukru i soli. Bogactwo kwasów Omega-3, dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Nie zawiera produktów ubocznych, konserwantów, barwników, emulgatorów i składników modyfikowanych genetycznie.

Dlaczego karmy Renske są tak wyjątkowe? 

Naturalne karmy Renske przygotowywane są z uczuciami i pieczołowitością, a ich głównym składnikiem jest świeże mięso lub świeża ryba. Renske stara się w idealny sposób odwzorowywać pierwotne żywienie kotów, zapewniając twoim pupilom doskonale zrównoważony posiłek. Dzięki wysokiej zawartości świeżego mięsa, wszystkie karmy są wybitnie smakowite i lekkostrawne. 

Na kotamy.com znajdziesz szeroki wybór puszek Renske. Codziennie inny smak karmy dla podniebienia, zdrowia i kondycji. 

O firmie Renske 

Od przeszło 20 lat specjalizuje się w produkcji biodynamicznej żywności dla psów i kotów. Karmy zawierają w indywidualnym składzie jedynie składniki o najwyższej klasie zdatności spożywczej dla człowieka. Renske stosuje innowacyjny proces produkcji, który pozwala podtrzymać pełną świeżość wszelkich składników organicznych. W pierwszej kolejności składniki są delikatnie gotowane na parze, a następnie pod wysokim podciśnieniem zamykane w hermetycznym opakowaniu. Dzięki tej metodzie, bez wykorzystania środków konserwujących oraz potrzeby przechowywania w lodówce, karma utrzymuje świeżość przez wiele miesięcy, a zawarte w karmie składniki zachowują wszelkie  cenne wartości świeżego mięsa i warzyw. Firma Renske w swojej codziennej działalności, użytkuje proekologiczne rozwiązania. Zaczynając od ekologicznej ultranowoczesnej linii produkcyjnej, poprzez stosowanie jedynie ekologicznie czystych surowców spożywczych , w 100% degradowalnych opakowań, kończąc na hybrydowych środkach transportowania.

Filiozofia Renske 

 „Istotą i podstawą działalności naszej firmy jest miłość oraz dbałość. Miłość do kotów i psów,  które zawsze czekają na ciebie i są  bezwarunkowo lojalne. I dbałość o jakość pożywienia  dla nich. Ponieważ chciałam, aby moje koty i psy otrzymywały jak najlepszy pokarm, podjęłam prace nad recepturą zbilansowanych posiłków dla  zwierząt domowych. Tak powstały produkty marki Renske”.

Renske uważa, że zróżnicowana dieta jest istotna dla zapewnienia zdrowego i szczęśliwego życia pupila. Dlatego oferuje najlepsze produkty w wielu różnorodnych smakach. Spożywając karmy przygotowane z różnorodnych rodzajów mięs, twój kot jest mniej narażony na kłopoty z nietolerancją czy alergią, a jego flora jelitowa pozostaje w optymalnym stanie. Różne odmiany karmy przyczyniają się również do polepszenia apetytu.


copyright 2024 kotamy.com