• Kategorie
  • Szukaj
  • Płynne przysmaki w formie pasty i musu dla kota.

Przysmak dla kota w tubce jest wspaniałym urozmaiceniem diety naszego pupila. Kremowe przysmaki są zdrowe i niskokaloryczne, a płynna postać przekąski to sposób na dodatkowe nawodnienie dla kotów mało pijących. Pasty i musy dla kotów zamknięte są w najlepszej jakości opakowaniach mających właściwości przeciwutleniające się. Wygodne porcje przysmaków w tubkach sprawiają, że karmienie kota jest czystą przyjemnością. W sklepie kotamy znajdziesz wybór lekkostrawnych przekąsek znanych marek, takich jak: Catit, Vitakraft, czy Inaba Churu, które świetnie sprawdzą się jako dodatkowe źródło energii między posiłkami lub nagroda za dobre sprawowanie. W swojej ofercie również uwzględniliśmy również przysmaki dentystyczne dla kotów, przysmaki odkłaczające i suplementacyjne. 

Przysmak dla kota do lizania

Koty uwielbiają aromatyczne i pyszne kremy - taki delikatny i zdrowy rarytas skusi nawet kota niejadka. Twój puszysty przyjaciel jest niezwykle wybredny? W naszym sklepie znajdziesz zachęcające przysmaki z kocimiętką. Przykładem jest uzupełniająca karma Moonlight Dinner Kaczka z kocimiętką. Możesz podawać ją swojemu kotu w przerwach między posiłkami. To zdrowy smakołyk bez zbóż i glutenu, który polepsza smak karmy. Przysmak w płynie dla kota może mieć różne funkcje. Może być stosowany jako uszlachetnienie i wzbogacenie posiłku, ale także jako wsparcie organizmu. To właśnie u nas zamówisz produkty z serii KIT CAT PurrPuree Plus, czyli specjalistyczne przysmaki na sierść, a także przysmaki na układ moczowy dla kota. 

Przysmaki dla kota z tauryną

Zdrowe przekąski powinny składać się ze świeżych, całkowicie naturalnych składników, z niezbędnymi dodatkami odżywczymi. Warto zwrócić uwagę na to, aby były bogate w białko i w aminokwasy oraz taurynę. Odpowiednią opcją będzie wybór Catit Creamy - przysmaków odpowiednich na każdy etap życia pupila. Można podawać je zamrożone w formie lodów, bezpośrednio z tubki, czy jako dodatek do karmy. Z pewnością żaden mruczek nie przejdzie obojętnie obok tych smakołyków.


copyright 2024 kotamy.com