• Kategorie
  • Szukaj
  • Mokre karmy uzupełniające dla kotów

Na rynku zoologicznym dostępne są róznego rodzaju karmy - przekąski, karmy pełnoporcjowe (bytowe) oraz karmy uzupełniające tzw. filetowe. 

Najlepsza karma uzupełniająca dla kota 

Kot jako urodzony mięsożerca potrzebuje dużo witamin i świeżego mięsa, które naturalnie czerpałby przy jedzeniu zdobyczy - ptaków lub myszy. Sklep internetowy Kotamy oferuje karmę uzupełniającą w puszkach, saszetkach oraz w formie przekąsek. Jedną z najlepszej jakości karm uzupełniających jest karma w puszkach Moonlight Dinner. Są to puszeczki w 8 smakach - rybne i mięsne. W składzie karmy występują jedynie mięsa z certyfikowanych hodowli. Dużym plusem jest to, że każda z ośmiu formuł smakowych zawiera tzw. funkcję NO-HAIRBALL, czyli naturalne oligosacharydy, które oczyszczają przewód pokarmowy pozbywając się kul włosowych. Oprócz karmy Moonlight Dinner sklep Kotamy oferuje również taką karmę jak Fish4Cats oraz wysokiej jakości saszetki rybne ICEPAW dostępne w 3 wersjach smakowych.

Przekąski dla kota jako karma uzupełniająca 

Koty uwielbiają przekąski w przeróżnych postaciach - w formie musu, pasty, miękkich oraz twardych pasztecików, suszonych kawałków mięsa. Smakołyki w płynnej formie znane są jako "kocie lizaki". Wielką popularnością cieszą się japońskie przysmaki Inaba Churu oraz Vitakraft Liquid Snack. Pozostałe przysmaki znajdziesz w róznych formach. Polecamy przysmaki naturalne i zdrowe takie jak Suche Sztosy, Mięsne Kąski, CHURU BITES, Carnilove Snack i suszone szprotki od ICEPAW. Jakikolwiek przysmak wybierzesz, masz pewność, że dostarczysz swojemu koty odpowiednią dawkę witamin. 


copyright 2024 kotamy.com