• Kategorie
  • szukaj
  • Mokre karmy uzupełniające dla kotów

Na rynku zoologicznym dostępne są róznego rodzaju karmy - przekąski, karmy pełnoporcjowe (bytowe) oraz karmy uzupełniające tzw. filetowe. 

Najlepsza karma uzupełniająca dla kota 

Kot jako urodzony mięsożerca potrzebuje dużo witamin i świeżego mięsa, które naturalnie czerpałby przy jedzeniu zdobyczy - ptaków lub myszy. Sklep internetowy Kotamy oferuje karmę uzupełniającą w puszkach, saszetkach oraz w formie przekąsek. Jedną z najlepszej jakości karm uzupełniających jest karma w puszkach Moonlight Dinner. Są to puszeczki w 8 smakach - rybne i mięsne. W składzie karmy występują jedynie mięsa z certyfikowanych hodowli. Dużym plusem jest to, że każda z ośmiu formuł smakowych zawiera tzw. funkcję NO-HAIRBALL, czyli naturalne oligosacharydy, które oczyszczają przewód pokarmowy pozbywając się kul włosowych. Oprócz karmy Moonlight Dinner sklep Kotamy oferuje również taką karmę jak Fish4Cats, Inaba Chicken Broth oraz wysokiej jakości saszetki rybne ICEPAW dostępne w 3 wersjach smakowych - łosoś, dorsz i troć. 

Przekąski dla kota jako karma uzupełniająca 

Koty uwielbiają przekąski w przeróznych postaciach - w formie musu, pasty, miękkich oraz twardych pasztecików, suszonych kawałków mięsa. Smakołyki w płynnej formie znane są jako "kocie lizaki". Wielką popularnością cieszą się japońskie przysmaki Inaba Churu oraz Vitakraft Liquid Snack. Pozostałe przysmaki znajdziesz w róznych formach. Polecamy przysmaki naturalne i zdrowe takie jak Suche Sztosy, Catz Finefood Meatz, Renske Healt Treats, INABA JUICY BITES, Carnilove Snack i suszone szprotki od ICEPAW. Jakikolwiek przysmak wybierzesz, masz pewność, że dostarczysz swojemu koty odpowiednią dawkę witamin.