Karmy suche dla kotów dorosłych Liczba produktów: 48

Kategorie
Filtruj

Karmy dla kotów dorosłych

Odpowiedni wybór karmy dla kota nie należy do najłatwiejszych. Mnogość dostępnych na rynku produktów tego typu przyprawić może początkujących kociarzy o zawrót głowy. Wyroby podzielić można na pełnoporcjowe bytowe oraz weterynaryjne. Pierwsze z nich przeznaczone są dla zdrowych kotów, które nie mają szczególnych wymagań dietetycznych wynikających z ich wieku czy stanu zdrowia. Jeżeli chodzi natomiast o karmy weterynaryjne, dedykowane są zwierzętom w okresie laktacji czy borykającym się z dolegliwościami ze strony układu moczowego. W naszym sklepie internetowym znaleźć można między innymi suchą karmę dla kotów. 

Zalety suchej karmy dla kotów 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup karmy dla kotów suchej? Główną jej zaletą jest wygoda podawania. To idealne rozwiązanie dla osób zabieganych. Taką karmę wystarczy 2 razy dziennie wsypać do miski. Nie trzeba obawiać się o jej odpowiednie rozdrobnienie czy to, że z czasem ulegnie zepsuciu. Proces suszenia sprawia, że zawarte w niej składniki odżywcze mogą wytrzymać przez dłuższy czas, bez utraty swoich cennych właściwości. Należy jednak pamiętać, aby nie dopuścić do odwodnienia organizmu czy rozwoju schorzeń nerek, koty żywiące się suchą karmą powinny spożywać nieco więcej wody i mieć do niej stały dostęp.

Wysokiej jakości sucha karma dla kotów

Szukając smacznej i zdrowej suchej karmy dla kotów, bazującej na najwyższej jakości składnikach, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Znaleźć można tutaj między innymi produkt TOMOJO. To kompletna, ekologiczna, lekkostrawna, łatwo przyswajalna karma dla kotów, opierająca się na pełnowartościowym białku z owadów. Powstała z myślą o dorosłych kotach wszystkich ras, w tym sterylizowanych, z alergią czy nietolerancją pokarmową. Tradycyjne mięso zostało tutaj zastąpione owadami stanowiącymi źródło wartościowego białka bogatego w aminokwasy oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6. Pochodzą z kontrolowanej, wyspecjalizowanej hodowli. Oferujemy również mokrą karmę dla kotów.