• Kategorie
  • szukaj
  • Karma dla kota na układ moczowy

Nie od dziś wiadomo, że im starszy kot, tym jest  bardziej narażony na różnorodne choroby m.in. niewydolność nerek bądź powstawanie kamieni moczowych. Według badań już ponad 30% kotów, które osiągnęły 7. rok życia, cierpi na problemy z nerkami odpowiedzialnymi za zatrzymywanie szkodliwych efektów przemiany materii. W tym wypadku warto zadbać o odpowiednią dietę czworonożnego przyjaciela. Powinna charakteryzować się obniżonym poziomem składników mineralnych, a zarazem podwyższoną zawartością tłuszczu, pozwalając na utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Z myślą o wszystkich właścicielach dorosłych kotów chcących zadbać o zdrowie swojego pupila w ofercie zawarliśmy wysokiej jakości karmy dla kotów chorych na nerki oraz układ moczowy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą, w której znaleźć można również karmy dla kociaków z cukrzycą bądź alergiami.

Sucha karma dla kota na układ moczowy- dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto postawić na suchą karmę, która zredukuje możliwość występowania chorób układu moczowego Twojego kota? Otóż odpowiedź jest banalnie prosta - oczywiście, że tak, szczególnie gdy czworonożny pupil ukończył 7. rok życia. W naszym sklepie internetowym zamówisz karmę dla kota na układ moczowy w przystępnej cenie. Niemniej jednak to niejedyny powód, dlaczego warto zdecydować się na produkty od 1st Choice. Karma powstała z myślą o wszystkich, czworonożnych pupilach, których dieta jest niezwykle uboga w magnez, wapń czy fosfor, zwiększając ryzyko tworzenia się struwitowych kamieni pęcherza. Oprócz tego producent, świadomy nietolerancji futrzastych przyjaciół na zboża, zadbał, aby podstawowym składnikiem karmy był świeży kurczak oraz żurawina pozytywnie wpływająca nie tylko na układ moczowy, ale także odpornościowy. Jeśli jednak Twój pupil chętnie spożywa mokrą karmę, zdecydowanie polecamy produkty od Animonda Integra bogate w mięso, witaminy i cenne pierwiastki.

Mokra karma dla kotów z chorymi nerkami

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło również zabraknąć mokrejkarmy dla kota z chorymi nerkami stanowiącej doskonałe uzupełnienie codziennej diety czworonożnego pupila. Świadomi, jak duże znaczenie ma wysoka jakość oraz odżywczy skład, oferujemy jedynie sprawdzone produkty od cenionych producentów na rynku. To właśnie u nas zamówisz mokrą karmę weterynaryjną dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek, a także nietolerancją zbóż. Produkty są bogate przede wszystkim w mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, a także warzywa i minerały. Aktualnie dostępna jest również tzw. tacka z kurczakiem bądź z wołowiną. Bardzo dobrą opinią cieszy się takżekarma dla kota z chorymi nerkami od Gussto Renal, w której podstawowymi składnikami są świeży indyk oraz gęś. Oprócz niskiej zawartości sodu i fosforu pokarm wyróżnia się obniżonym poziomem białka, wysoką zawartością witamin oraz kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6.