• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kota na układ moczowy

Nie od dziś wiadomo, że im starszy kot, tym jest  bardziej narażony na różnorodne choroby m.in. niewydolność nerek bądź powstawanie kamieni moczowych. Według badań już ponad 30% kotów, które osiągnęły 7. rok życia, cierpi na problemy z nerkami odpowiedzialnymi za zatrzymywanie szkodliwych efektów przemiany materii. W tym wypadku warto zadbać o odpowiednią dietę czworonożnego przyjaciela. Powinna charakteryzować się obniżonym poziomem składników mineralnych, a zarazem podwyższoną zawartością tłuszczu, pozwalając na utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Z myślą o wszystkich właścicielach dorosłych kotów chcących zadbać o zdrowie swojego pupila w ofercie zawarliśmy wysokiej jakości karmy dla kotów chorych na nerki oraz układ moczowy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą, w której znaleźć można również karmy dla kociaków z cukrzycą bądź alergiami.

Sucha karma dla kota na układ moczowy- dlaczego warto?

W naszym sklepie internetowym zamówisz karmę dla kota na układ moczowy w przystępnej cenie. Przykładem jest Monge VetSolution Urinary Struvite, czyli kompletny pokarm dla kotów, stworzony w celu rozpuszczania kamieni struwitu oraz zapobiegania ich powtórnemu tworzeniu. Karma zawiera nukleotydy chroniące system immunologiczny kota oraz suszoną żurawinę ograniczającą występowanie chorób dróg moczowych. Jeśli Twój pupil chętnie spożywa suchą karmę, zdecydowanie polecamy Monge VetSolution Urinary struvite. Jest to receptura dedykowana dla wrażliwych kotów wymagających specjalistycznej diety stosowana w celu przyśpieszenia rozpuszczania się kryształów i kamieni moczowych. Karma zawiera unikalne składniki takie jak dysmutazę ponadtlenkową (SOD)- enzym, który pozwala uniknąć stresu oksydacyjnego, ksylooligosacharydy (X.O.S.)- naturalne prebiotyki, które wspierają odporność jelit oraz wzbogacona jest o funkcjonalną powłokę Fit- aroma, zapewniającą smaczne i zdrowe podejście do zaburzeń dróg moczowych.

Mokra karma dla kotów z chorymi nerkami

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło również zabraknąć mokrej karmy dla kota z chorymi nerkami stanowiącej doskonałe uzupełnienie codziennej diety czworonożnego pupila. Świadomi, jak duże znaczenie ma wysoka jakość oraz odżywczy skład, oferujemy jedynie sprawdzone produkty od cenionych producentów na rynku. To właśnie u nas zamówisz mokrą karmę weterynaryjną dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek. Bardzo dobrą opinią cieszy się karma dla kota z chorymi nerkami Karma Dr.Berg Pro-NIERE, czyli dietetyczna pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów na bazie kurczaka i pstrąga wspomagająca pracę nerek w przypadku przewlekłej niewydolności nerek i zmniejszająca tworzenie się kamieni moczanowych. Warto również wspomnieć o karmie Cats Plate Vet Renal z wołowiną lub kaczką. To specjalistyczna, pełnoporcjowa, monobiałkowa, mokra karma dla kotów z przewlekłą chorobą nerek. Opracowana przez specjalistów w oparciu o najnowsze badania dotyczące postępowania w przypadku tego schorzenia. Przewlekła choroba nerek występuje stosunkowo często zwłaszcza u starszych kotów, a właściwe żywienie znacznie poprawia stan zdrowia i przedłuża życie kociego pacjenta. Odpowiednia ilość najwyższej jakości białka zwierzęcego, niska ilość fosforu i sodu oraz zawartość kwasów Omega3 i Omega6 sprawiają, że Cats Plate Vet Renal to w pełni zbilansowana karma mokra dla kotów z problemami nefrologicznymi.  


copyright 2024 kotamy.com