Totobi naturalne kosmetyki dla zwierząt. Liczba produktów: 23

Kategorie
Filtruj

Naturalne kosmetyki dla kotów Totobi.

Naturalne kosmetyki dla wszystkich ras kotów. Delikatne i skuteczne kosmetyki, które oczyszczają, wzmacniają i pielęgnują wrażliwą skórę czworonogów. Kosmetyki Totobi mają odpowiednie dla zwierząt pH, a także właściwą dla nich intensywność i jakość zapachu. 

Produkty Totobi pozbawione są substancji agresywnych, zaburzających naturalną barierę ochronną zwierząt. W kosmetykach możemy znaleźć specjalnie tworzone mieszanki ziołowe i składniki klasy ludzkiej, część z nich posiada certyfikat: ECOCERT, NATRUE, COSMOS STANDARD.

Kosmetyki dla kota z czystym składem

Produkty Totobi są naturalne, minimum 98 % użytych przez producenta surowców ma pochodzenie naturalne. Nie znajdziemy w ich składzie SLS, parabenów, silikonów, sztucznych zapachów ani barwników. To kosmetyki, które pomagają naszym pupilom zachować piękny i zdrowy wygląd w sposób naturalny. Wszystkie produkty Totobi są wytwarzane w Polsce i testowane na ludziach. 

Mydła i szampony dla kotów Totobi

Szampony do pielęgnacji kotów, które znajdziesz w naszym sklepie, zapewniają delikatne oczyszczenie i dokładną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej kociej skóry. Wybierając kosmetyki Totobi masz pewność, że w swoim składzie nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby wywołać alergię lub wysypkę u kotów. 

Oferta produktów Totobi na kotamy.com

W naszym sklepie znaleźć możesz szerszą linię naturalnych kosmetyków dla kotów. Znajdziesz tutaj nie tylko naturalne szampony dla kota, ale także mydła w kostce, pastę do zębów dla kota, masełka na łapki i nosek, pasty i odświeżacze do pyszczka, płyn do mycia uszek i neutralizatory zapachu. Zachęcamy Cię do przejrzenia pełnej oferty :)