• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma i przekąski dla kotów ICEPAW

Islandzka karma i przekąski dla kotów ICEPAW

Koci sklep zoologiczny Kotamy oferuje markę ekskluzywnych produktów dla zwierząt ICEPAW. Jest to marka stworzona przez Michaela Tetzner - sportowca z sercem i pasją. Jest jednym z najbardziej utytułowanych maszerów na świecie, wielokrotnym mistrzem Europy i świata w psich zaprzęgach. 

Zasady, którymi kieruje się twórca marki ICEPAW w procesie tworzeniu produktów, to zdecydowanie dobór najwyższej jakości składników i procesy produkcji, które gwarantują zachowanie najwyższego poziomu składników odżywczych. Produkcja znajduje się w Islandii. Zakłady mieszczące się na jej terenach dopracowały proces produkcji, w którym czas od połowu ryby do jej przetworzenia został maksymalnie skrócony. Ryby pakowane są od razu po złowieniu i nie są zamrażane.  Świeżo złowione ryby gotowane są w niskiej temperaturze, jak w przypadku mokrych karm lub suszone w 20 stopniach przez 48 godz. To pozwala na zachowanie cennych witamin i minerałów oraz wartościowych kwasów Omega-3, które są szczególnie wrażliwe na obróbkę w wysokich temperaturach. 

Dlaczego warto wzbogacić dietę kota w ryby?

Intensywny zapach i wyjątkowy smak świeżych ryb sprawia, że Twój kot będzie zjadał karmy Icepaw z przyjemnością. W diecie kotów warto stosować ryby słonowodne takie jak dorsz, makrela, tuńczyk, śledź oraz łosoś. Są one bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe i pełnowartościowe białko zwierzęce , witaminy z gr. B oraz mikro- i makroelementy. Białko ryb zawiera różnorodne aminokwasy, w tym aminokwasy egzogenne, niezbędne do prawidłowego rozwoju kocich organizmów. 

Produkcja i ekologiczne opakowanie karmy ICEPAW dla kota

Wszystkie mokre karmy ICEPAW powstają ze świeżych ryb, które są przetwarzane bezpośrednio po złowieniu. Po procesie obróbki  karma jest delikatnie podgrzewana i pakowana w saszetki.Pozwala to zachować cenne  witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3. Ryby wykorzystywane w produkcji to ryby dziko żyjące poławiane na łowiskach Morza Północnego, nie stosuje się ryb hodowlanych. W produkcji wykorzystywane są tylko czyste filety o jakości human grade (bez szkieletów i ości ) Ekologiczne opakowania Paper Touch,  dodatkowo są odporne na światło.

Jakie są zalety karmy Icepaw?

Karma o jakości High Premium. Z czystych filetów świeżej ryby. Bogata w kwasy Omega-3. Jakość składników human grade. Bogata w niezbędną taurynę. W ekologicznej, praktycznej saszetce Paper Touch.

Przysmaki Icepaw są w 100% naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3.

W naszej ofercie znajdziesz równieżfilety z białych ryb (100%), przetwarzane tuż po złowieniu i delikatnie suszone powietrzem w temperaturze 20° C przez 48 godzin, co zapewnia optymalne zachowanie składników odżywczych, w tym kwasów Omega-3 wrażliwych na wysokie temperatury. Dla smakoszy szprotek odpowiednie będą szprotki suszone dla kota, które możesz stosować jako przysmak i dodatek do codziennej diety. 


copyright 2024 kotamy.com