• Kategorie
 • Szukaj
 • Coyote LOVCAT - Karma mokra dla kotów

Lovcat karma mokra dla kota

LOVCAT to najlepsze danie, jakie możesz zaserwować swojemu Kotu. Poza najwyższej jakości składnikami mięsnymi oraz świetnie zbilansowaną suplementacją, do karmy LOVCAT dodano również dwa najistotniejsze składniki PASJĘ i MIŁOŚĆ. Producent od lat łączymy pasję do zwierząt z rzeczowym i jak najbardziej naturalnym podejściem do żywienia. Odżywianie bowiem jest podstawą zdrowia, energii oraz prawidłowego rozwoju. W ustawicznym dążeniu do doskonałości stworzono kompleksowy i naturalny posiłek dla naszych mięsożerców. Miłość, pasja, natura – LOVCAT.

image

Coyote LOVCAT- zgodnie z kocią naturą 

W sklepie internetowym Kotamy znajdziesz karmę mokrą Coyote linii LOVCAT w puszkach 200g i 400g, w 4 smakach: wołowina, kurczak, łosoś oraz indyk & kaczka. Możesz wybrać również pakiet próbny.  Zamów LOVCAT i miej pewność, że dostarczasz swojemu kotu posiłek najwyższej jakości, zawierający wszystkie niezbędne mikroelementy wspierające go w codziennym zdrowym rozwoju.

Dlaczego warto wybrać karmę Coyote LOVCAT?

 • karma bogata jest w niezbędne podstawowe składniki odżywcze w diecie kota
 • zawiera wysokiej jakości białka i tłuszcze
 • posiada liczne składniki wspierające zdrowy rozwój kotów 
 • zawiera bogaty zestaw witamin i minerałów 
 • zawiera aminokwasy wspierające układ sercowo-naczymiowy 
 • gwarantuje wysoki poziom TAURYNY - 2500 mg/kg ! 
 • posiada dodatek DL-metoniny - leczy kamicę układu moczowego u kotów 
 • zawiera olej z łososia, który dostarcza pełnowartościowe kwasy Omega 3 i 6
 • zawiera również olej z OGÓRECZNIKA, który wpływa na odpowiednie trawienie oraz zabezpiecza przewód pokarmowy, posiada również kwasy tłuszczowe Omega 
 • jest bogaty w żurawinę, która jest znana przede wszystkim z ochrony układu moczowego i dlatego znajduje szerokie zastosowanie w diecie kota. Żurawina zawiera również proantycyjanidy, które tworzą barierę przed przenikaniem bakterii do pęcherza moczowego i zmniejsza ryzyko infekcji
 • FOS - fruktooligosacharydy wspierające probiotyczną florę bakteryjną jelita grubego, która odpowiedzialna jest za usuwanie toksyn oraz pozbywanie się zalegających w jelicie substancji gnilnych.

Przenieś się w świat, w którym Kot jest w centrum uwagi, w którym miłość do zwierząt stawiana jest na pierwszym miejscu, w którym nie ma miejsca na kompromisy. Świat, w którym powolne i miarowe mruczenie sprawia, że jesteście zrelaksowani. Liczy się tylko On i jego dobro – witaj w LOVCAT.  Karma LOVCAT to wyłącznie świeże mięso najwyższej jakości dostarczane od sprawdzonych dostawców. Lokalni producenci prowadzą hodowle w sposób zrównoważony uzyskując mięso najwyższej jakości. Nie ma tu miejsca na sterydy, antybiotyki, czy stymulanty wzrostu. Każda partia mięsa użytego w produkcji LOVCAT jest skrupulatnie sprawdzana.  Świeże mięso to podstawa, ale o kompletności składu karmy świadczą również świetnie zbilansowane dodatki niezbędne w diecie naszych Kotów.

LOVCAT – wyjątkowa, w pełni zbilansowana karma mokra dla kota jakości super premium

Lovcat dba o to, aby każda porcja naszego produktu dostarczała Twojemu Kotu najlepszych składników odżywczych, jak i bogactwa smaku i aromatu. Starannie dobrane składniki pochodzą z hodowli żywności dla ludzi, gdzie nie ma miejsca na umiarkowanej jakości półprodukty. Świeże mięso użyte w procesie tworzenia karmy LOVCAT spełnia najbardziej rygorystyczne normy. Do posiłku LOVCAT trafia świeże mięso bez dodatków MOM, czy mączek mięsnych i kostnych.  Każdy dodany składnik jest starannie selekcjonowany, aby oferowany Kotu pełnoporcjowy posiłek spełniał najwyższe standardy jakości karmy wilgotnej dla mięsożercy. Tworząc recepturę linii LOVCAT tradycyjnie zwrócono uwagę na holistyczne podejście do żywienia. Zgodnie z zasadą dobrych praktyk żywieniowych, karma LOVCAT bogata jest nie tylko w podstawowe składniki odżywcze, niezbędne w diecie kota, wysokiej jakości białka czy tłuszcze. Wzbogacono ją również o liczne składniki, które wspierają zdrowy rozwój Twojego Kota!

LOVCAT DLA SERCA to bogaty zestaw witamin i minerałów oraz aminokwasy wspierające układ sercowo-naczyniowy. Tauryna w dawce 2500 mg/kg zapobiega nadmiernemu obciążeniu mięśnia sercowego, tym samym wspierając funkcjonowanie układu krążenia. Tauryna pozwala również na utrzymanie prawidłowego rozwoju i zachowaniu dobrej kondycji układu nerwowego. Postawiono również na dodatek oleju z łososia, który jako jedyny produkt zwierzęcy dostarcza pełnowartościowych kwasów Omega 3 i 6.

 LOVCAT DLA UKŁADU MOCZOWEGO Szczególnie wart uwagi jest dodatek DL-metioniny, tak istotnej w prewencji i leczeniu kamicy układu moczowego kotów. Nie zapominamy również o wsparciu układu moczowego żurawiną. Dodatek żurawiny, która powszechnie znana jest ze swoich własności ochronnych w obrębie układu moczowego znajduje szerokie zastosowanie w diecie kota. Zawiera ona proantycyjanidy, które utrudniają przenikanie bakterii do pęcherza moczowego, tym samym zmniejszając ryzyko infekcji w drogach moczowych. Zadbano o korzystny stosunek Ca:P, zgodny z zaleceniami FEDIAF.  

LOVCAT DLA ZDROWEJ SKÓRY I SIERŚCI Dodatek oleju z łososia wzbogaca posiłek w niezbędne odzwierzęce kwasy omega 3 i omega 6 , które wpływają pozytywnie na kondycję skóry oraz sierści kota. Kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 nie są syntezowane w organizmie, dlatego zwierzę musi mieć je dostarczane z zewnątrz razem z pożywieniem. Najlepszym zwierzęcym źródłem kwasów omega 3 i 6 są ryby morskie. Aby wzbogacić dietę mięsożercy w przyswajalne źródło kwasów omega 3 i 6 wybrano łososia z uwagi na bogate walory smakowe oraz wysoką jakość oleju.  

LOVCAT DLA UKŁADU POKARMOWEGO Układ pokarmowy, a w szczególności jelito grube u zwierząt bezwzględnie mięsożernych narażone jest na rozwój bakterii gnilnych w resztkach osadzonego na ścianach jelita pokarmu. Karma LOVCAT zawiera zapobiegające temu procesowi prebiotyki MOS, które zapobiegają przyleganiu bakterii do ścian jelita grubego. FOS – fruktooligosacharydy wspierające probiotyczną florę bakteryjną jelita grubego, która odpowiedzialna jest za usuwanie toksyn oraz pozbywanie się zalegających w jelicie substancji gnilnych. Dodatkowo wzbogacenie pokarmu o olej z ogórecznika wpływa korzystnie na funkcje trawienia, zabezpiecza przewód pokarmowy oraz posiada jeden z najwyższych poziomów kwasów tłuszczowych Omega. Hybrydowe podejście do podaży tłuszczu pozwoli skorzystać z dobrodziejstw przyswajalności tłuszczu ryb morskich (Omega 3 i 6) ze znakomitymi właściwościami ochronnymi oleju z ogórecznika lekarskiego. Bardzo niska zawartość węglowodanów wpływa korzystnie na funkcjonowanie trzustki.

Zamów u nas karmę mokrą Lovcat, a my damy Ci gwarancję, że Twój kot zamruczy z wrażenia! 


copyright 2024 kotamy.com