Moonlight Dinner wysokiej jakości karma mokra i przysmaki dla kotów. Liczba produktów: 29

Kategorie
Filtruj

Moonlight Dinner wysokiej jakości karma mokra i przysmaki dla kotów

Moonlight Dinner to doskonałe mokre karmy dla kotów. Wyprodukowane z zastosowaniem najwyższych standardów jakości produkcji, aby zachować w pokarmie wszystkie jego najcenniejsze składniki odżywcze. Zdrowe, a także idealnie dostosowane do potrzeb żywieniowych i naturalnej diety kotów. Naturalne składniki, wysoka zawartość najwyższej jakości mięsa i ryb, a także różnorodność składników i smaków zadowolą każdego kota, nawet niejadka.

Najważniejsze cechy karmy Moonlight Dinner to: NO-HAIRBALL - karma zawiera naturalne oligosacharydy, które oczyszczają przewód pokarmowy pozbywając się kul włosowych. KArma jest HIPOALERGICZNA - nie zawiera zbóż i glutenu. W 100% NATURALNA - nie zawiera konserwantów, cukru, barwników ani polepszaczy smaku i zapachu. Karma nie zawiera produktów ubocznych. Pozytywnie wpływa na kondycję sierści i skóry - sprawia, że futerko jest błyszczące i miękkie. W składzie karmy występują jedynie kurczaki z certyfikowanych hodowli. Mięso jest zawsze świeże, nigdy mrożone. Tuńczyk i krewetki poławiane są z czystych wód oceanicznych i przetwarzane pod rygorystyczną kontrolą sanitarną. 

Przysmaki dla kota Moonlight Dinner 

Przysmaki dla kota Moonlight Dinner to filety kremowe w saszetkach. Możesz podawać go swojemu kotu w przerwach między posiłkami. Opakowanie zawiera 4 saszetki po 15 g każda. Zalecenie żywieniowe dla kota o średniej wadze ok. 3 kg: 1-4 sztuki dziennie. Moonlight Dinner to zdrowy smakołyk dla kota, bez zbóż i glutenu.

Przysmaki dla kota z kocimiętką 

Kocimiętka jest uwielbiana przez koty. Kocimiętka działa na układ nerwowy kotów. Koty, gdy wąchają kocimiętkę zaczynają się w niej tarzać, lizać ją czy podgryzać, jednocześnie głośno mrucząc lub miaucząc. Ale oprócz podniecenia i pobudzenia może ona także wpływać na koty uspokajająco, co najczęściej ma miejsce w sytuacjach stresowych. Takie działanie kocimiętki jest efektem obecności związku organicznego o nazwie nepetalakton. Jest on atrakcyjny dla kotów, ponieważ jego zapach przypomina im koci feromon. Aż 70% kotów reaguje na nepetalakton. Kocimiętka oprócz właściwości pobudzająco-uspokajających ma także właściwości zdrowotne. Zawiera bowiem olejki eteryczne, które redukują stres stres, bóle mięśni, a także problemy trawienne. 

Przysmaki dla kota z kwasami Omega 3

Jeśli szukasz smaczków dla kota bogatych w kwasy Omega 3, dobrze trafiłeś. Przysmaki dla kota Moonlight Dinner zawierają olej z łososia, który poprawia stan skóry, sierść jest miękka i błyszcząca dzięki niemu, a stawy bardziej sprawne.

Na kotamy.com znajdziesz osiem formuł karmy Moonlight Dinner i dwa smaki płynnych przekąsek.