Zabawki na przysmaki dla kota Liczba produktów: 18

Kategorie
Filtruj

 

Oferowanie kotu zabawek, które zawierają przysmaki, może być świetnym sposobem na zapewnienie mu rozrywki i stymulacji umysłowej. Oto kilka rodzajów popularnych zabawek na przysmaki w zoologicznym sklepie online dla kotów:

 

Zabawki do dokarmiania kota z ukrytymi przegródkami

Istnieje wiele zabawek, takich jak kubełki, labirynt na karmę lub wieżyczki, w których można umieścić jedzenie. Kot musi używać swoich umiejętności, aby odkryć, jak zdobyć jedzenie, co zapewnia mu rozrywkę i wyzwanie. Sklep kotamy oferuje wysokiej jakości zabawki na karmę marki Catit oraz Trixie.

 

Piłki i bączki na przysmaki

Są to zabawki z otworami, w których można umieścić karmę. Kot musi przesuwać przedmiot, aby jedzenie wypadało przez otwory. To ćwiczenie fizyczne i umysłowe, które może dostarczyć kociemu organizmowi dodatkowej aktywności.

 

Strategiczne zabawki do zdobywania smakołyków

Interaktywne zabawki do karmienia są zaprojektowane tak, aby kot musiał pracować, aby zdobyć jedzenie. Zabawki mają różne ukryte przegródki lub kieszenie, w których możesz umieścić jedzenie. Kot musi wykorzystać swoje zmysły i łapy, aby zdobyć posiłek, co dostarcza mu zarówno zabawy, jak i stymulacji umysłowej. Doskonałym przykładem są zabawki Cat Activity marki Trixie, które kupisz w takim miejscu jak sklep zoologiczny dla kota – kotamy.com

 

Powyższe zabawki stanowią jedynie dodatkowe źródło pożywienia w formie przysmaków. Zapewnij swojemu mruczkowi wysokiej jakości miseczki oraz talerzyki do karmy mokrej. W ofercie sklepu kotamy znajdziesz talerzyki szklane oraz miseczki ceramiczne znanych producentów takich jak Animal Island oraz Trixie.