• Kategorie
  • Szukaj
  • Niemiecka karma dla kotów Dr. Berg

Niemiecka karma i przekąski dla kota Dr.Berg

W sklepie internetowym Kotamy posiadamy szeroki wybór karmy mokrej i suchej Dr. Berg. To specjalna karma dla kotów opracowana przez niemieckiego weterynarza i eksperta w zakresie odżywiania zwierząt. Jego wiedza to połączenie nauki i wieloletniej praktyki w dziedzinie medycyny zwierząt, a jako twórca receptur karm weterynaryjnych opracowuje nowoczesne, dostosowane do współczesnych wymogów żywienia zwierząt domowych receptury. 

Najlepsza karma dla kota z niewydolnością nerek

Szukasz mokrej karmy dla kotów chorych na nerki? Pro-NIERE to dietetyczna pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów wspomagająca pracę nerek w przypadku przewlekłej niewydolności nerek i zmniejszająca tworzenie się kamieni moczanowych. Zalecana także w przypadku obecności kamieni struwitowych. Dlaczego warto wybrać pro-Niere w przypadku kota „nerkowego"? To karma dietetyczna, jest odpowiednio zbilansowana i ma obniżony poziom fosforu i białka. To jednocześnie karma pełnoporcjowa, należy pamiętać, że chory kot ma takie samo zapotrzebowania na składniki odżywcze i energię jak zdrowy kot. Jest smakowita dzięki wysokiej jakości składnikom, dodatkowo apetyt pobudza mniszek lekarski. To bardzo ważne, ponieważ często u kotów nerkowych obserwuje się zmniejszenie apetytu. Dodatek oleju z łososia - źródło kwasów omega- 3 (DHA i EPA) pomaga łagodzić objawy mocznicy. 

Karma dla kota nerkowca Pro Niere

Dodatkowe zalety karmy dla kotów pro-NIERE to również obniżona zawartość białka i fosforu. Wysoka zawartość energetyczna, aby zrekompensować straty składników odżywczych i niedostateczną podaż energii z powodu zmniejszonego apetytu. Krótka i jasna receptura, bez zbędnych dodatków. Wysokiej jakości i lekkostrawne źródła białka. Dodatek mniszka lekarskiego pobudza apetyt i pomaga uwalniać gazy gromadzące się w jelitach. Dodatek oleju z łososia jest źródłem kwasów omega-3 (EPA i DHA), łagodzi objawy mocznicy, chroni komórki, poprawia krążenie. To kompletna karma zaspokajająca potrzeby żywieniowe kota chorego na nerki. Bez hydrolizatów, proszków i innych przetworzonych składników. Nie zawiera mięsa zwierząt egzotycznych.

W naszej ofercie znajdziesz również karmę: 

Dr. Berg Pro-SCHONKOST - karma dla kotów z dolegliwościami trzustki, wątroby i żołądka. Niezwykle skuteczna karmę weterynaryjną na bazie łososia.

Dr. Berg Felikatessen - kompletną mokrą karmę, która zawiera aż 75% mięsa. Wolna od zbóż i węglowodanów. W smakach kurczak i łosoś, oraz indyk i kaczka. 

Dr. Berg Felikatessen - kompletną karmę suchą dla kotów w każdym wieku. W workach 300g i kilogram. W ofercie znajdziesz smaki: królik i wołowina oraz kurczak i łosoś. 

Przekąski Dr. Berg Love - Liofilizowane piersi lub żołądki kurczaka z kocimiętką

 copyright 2024 kotamy.com