• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla kota

Żaden właściciel mruczka nie obędzie się bez różnego rodzaju przydatnych akcesoriów dla kota. Bogaty wybór tego typu produktów oferuje nasz sklep internetowy Kotamy. To wyroby najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Wobec nich można mieć pewność, że przypadną do gustu zwierzakowi i posłużą przez długi czas. Nasz sklep z akcesoriami dla kotów oferuje między innymi rozmaite zabawki, miski, poidła i nie tylko! Nie wiesz, jakie gadżety dla kotów najlepiej wybrać? Z chęcią pomożemy Ci w wyborze i stworzeniu idealnej wyprawki dla zwierzaka! Satysfakcja gwarantowana!

Edukacyjne gadżety dla kotów

W naszym asortymencie znaleźć można między innymi różnego rodzaju zabawki dla kotów w każdym wieku - tak kociąt, jak i zwierząt dorosłych. W przypadku najmłodszych mruczków znakomicie sprawdzać będzie się na przykład koło do żucia z wytrzymałym pierścieniem o kształcie pomagającym ćwiczyć mięśnie szczęki. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości, nietoksycznego materiału. Kolejna propozycja to interaktywna platforma wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Zabawka składa się z podstawy, do której przymocowana jest sprężyna zakończona motylkiem. Gwarantujemy, że tego typu akcesoria dla kota zajmą go na długi czas. Mruczki chętnie bawić będą się także grzechoczącą, plastikową piłką z piórkiem.

Miski i poidła - praktyczne akcesoria dla kotów

Nasz sklep internetowy Kotamy oferuje rozmaite akcesoria dla kota, w tym niezwykle potrzebne miski i poidła. Bardzo ciekawie prezentuje się miska ceramiczna Hello My Little Cat. To piękna ceramiczna z grafiką wewnątrz i na ściance. Miska idealnie nadaje się do podawania wody i karmy. Jest łatwa do zachowania w czystości oraz odporna na zadrapania. Wykonana jest z ceramicznego materiału odpornego na zniszczenia. Druga propozycja to mata Lickimat Felix w kształcie rybki - mata spowalniająca jedzenie. Jest idealna do serwowania kotom suchej i mokrej karmy oraz płynnych smakołyków. Pozwala kotu spożywać karmę w naturalnej dla niego pozycji jaką jest pozycja kucająca z widokiem na otoczenie. Komfortowe spożywanie pokarmu pomaga zmniejszyć stres i niepokój podczas jedzenia. W naszym sklepie z akcesoriami dla kotów znaleźć można również obroże i smycze dla kotów.


copyright 2024 kotamy.com