Zabawki dla kota Liczba produktów: 159

Kategorie
Filtruj

Aby wspomóc rozwój psychofizyczny naszego futrzanego przyjaciela i zagwarantować mu ciekawą rozrywkę, warto zaopatrzyć się w najlepsze zabawki dla kota. Każdy właściciel mruczka powinien zdawać sobie sprawę z tego, że zabawa jest dla niego niezwykle istotna. Skutecznie redukuje poziom stresu i agresji, sprawiając, że kot jest dużo bardziej spokojny. Wspólna zabawa to znakomity sposób na zacieśnienie więzi oraz zaadaptowanie się w nowym miejscu. Jak wybierać zabawki edukacyjne dla kota? Warto, aby były dopasowane do wieku oraz charakteru zwierzaka i posiadały walory edukacyjne. Szukając najlepszych produktów tego typu, warto nieco bliżej zapoznać się z ofertą naszego sklepu z zabawkami dla kota Kotamy.

Wędki - najlepsze zabawki dla kota

Jedną z zabawek, bez których nie obędzie się żaden właściciel kota, jest bez wątpienia wędka. Odtwarzanie cyklu łowieckiego w pozytywny sposób wpływa na psychikę oraz kondycję fizyczną kota. Pomaga w kontrolowaniu wagi i przyczynia się do wzmocnienia apetytu. Jak powinna wyglądać zabawa z tego typu kocimi zabawkami? Pierwszy etap to zaangażowanie zwierzaka w pogoń za ofiarą - w tym przypadku jest to wędka. Należy pozwolić kotu na kilkukrotne złapanie jej i swobodną zabawę. Na koniec warto podać zwierzakowi jego ulubioną przekąskę. Czym kierować się przy wyborze wędki dla kota? Przede wszystkim bezpieczeństwem. Co za tym idzie - nie może zawierać agrafek czy elementów, które zwierzak mógłby z łatwością oderwać i połknąć. Bardzo praktyczne są składane wędki, które po zakończonej zabawie pozwalają na schowanie poszczególnych elementów przed kotem, aby nie uległy zniszczeniu. W naszym asortymencie dostępne są między innymi modele z motylem, pawim piórem czy dzwonkiem.

Myszki - popularne kocie zabawki

W naszym sklepie internetowym Kotamy znaleźć można także różnego rodzaju zabawki w kształcie myszek. To jedne z najpopularniejszych gadżetów dla mruczków. Godną polecenia zabawką jest między innymi myszka pluszowa Trixie. Zdecydowanie wyróżnia ją wykonanie z pluszu, który jest niezwykle przyjemny w dotyku dla kocich łapek. Posiada ogon ze sznureczka, który stanowić może ciekawe urozmaicenie zabawy. Nasz sklep z zabawkami dla kota oferuje także innego rodzaju produkty dedykowane mruczkom. Dostępne są także rozmaite karmy dla kota - tak suche, jak i mokre czy żwirki dla kota - bentoniotwe lub kukurydziane.