• Kategorie
  • Szukaj
  • Tundra - karma dla kota

Mokra karma dla kota Tundra - kotamy.com

Karma TUNDRA dla kotów, produkt niemieckiej firmy PRO PET Koller GmbH. Od kilku lat ta rodzinna firma rozwija linie swojego asortymentu i po sukcesie produktów MAC`s zdecydowała się zaproponować klientom kolejne produkty z linii premium jakim są pełnoporcjowe posiłki dla psów i kotów TUNDRA.

Od kilku lat TUNDRA jest dostępna dla opiekunów kotów i hodowców w Niemczech i na Zachodzie Europy, gdzie ich rosnąca popularność oraz doskonałe przyjęcie przez zwierzaki i ich opiekunów jest jednoznacznym potwierdzeniem, że są to karmy do których dostęp powinny mieć psy i koty w naszym kraju.

Bezzbożowa formuła, absolutne wykluczenie z produkcji składników zawierających gluten, wyjątkowa dbałość o jakość podstawowych składników zwierzęcych, certyfikowane gospodarstwa z których uzyskiwane jest mięso do produkcji karm TUNDRA, dbałość o ślad węglowy – minimalnie krótka droga transportu składników karm TUNDRA do zakładu produkcyjnego oraz niski indeks glikemicznym wynikający z użytych składników receptur to cechy które wyróżniają produkty TUNDRA na tle innych.


copyright 2024 kotamy.com