• Kategorie
  • szukaj
  • Żwirki dla kota

Wybierając najlepszy żwirek dla kota, trzeba przede wszystkim pamiętać o praktycznych potrzebach w obszarze utrzymania czystości i higieny. Jest on rzecz jasna przeznaczony do kuwety naszego pupila, więc podczas zakupu należy zachować ostrożność pod kątem specyfiki określonych granulek. Muszą one być całkowicie bezpieczne dla łapek, aby zapobiegać przypadkowemu zranieniu. Asortyment marki Kotamy gwarantuje, że każdy żwirek dla kota, który oferuje nasz sklep, cechuje się doskonałym wchłanianiem wilgoci. Dodatkowo w domu nie będzie też wyczuwalna nieprzyjemna woń, która jest wynikiem systematycznego oddawania moczu. Stanowi to również o komforcie domowników.

Sprawdzony żwirek dla kota pochłaniający zapach

Właściciele kotów, którzy do tej pory nie mieli większego doświadczenia w organizacji ich przestrzeni, muszą zdecydować się na wybór najlepszego żwirku dla kota. Dostarczamy jedynie sprawdzone i naprawdę praktyczne rozwiązania. Z uwagi na wykorzystane materiały różnią się one jednak indywidualnym wykorzystaniem. Żwirek dla kota to następujące rodzaje: drewniany, bentonitowy, silikonowy oraz kukurydziany. Pierwszy z nich cechuje się świetną wydajnością i ekologicznym charakterem. Z kolei drugi to niezwykle chłonna skała eliminująca odory. Żwirek dla kota pochłaniający zapach występuje też w odmianie silikonowej, powstałej na bazie wapna palonego, a także piasku kwarcowego. Wreszcie ostatnia wersja wyróżniająca się doskonałą biodegradowalnością, a więc także troską o stan środowiska naturalnego. Dopełnieniem zakupów mogą być:kuwety, drapaki i legowiska czy transportery.

Najlepszy żwirek dla kota w atrakcyjnej cenie

Żwirek to też pomysł na prezent dla kota, gdyż ten produkt musi podlegać systematycznej i regularnej wymianie. Zasadniczo zwierzęta te są naprawdę higieniczne, więc korzystanie z kuwety nie musi być częste lub wiązać się z przykrymi zapachami. Zdarza się jednak, że kot może mieć pewne kłopoty z wypróżnianiem, na skutek dolegliwości zdrowotnych albo zewnętrznych bodźców stresowych. Należy mu też ułatwić adaptację do zupełnie nowego środowiska domowego, w tym poszczególnych zasad panujących w danym otoczeniu. Praktyczny prezent dla kota to właśnie żwirek będący formą wsparcia na wypadek wystąpienia niespodziewanej potrzeby fizjologicznej. Większość artykułów ma właściwości zapobiegające występowaniu grzybów i bakterii, a także dezynfekujące kuwetę. Są to między innymi: Cat's Best Original, Vitapol Żwirek Tofu czy opcja Calitti. Asortyment jest więc naprawdę szeroki, zapraszamy!