Garfield żwirek zbrylający bentonit dla kota lawendowy 5L

Żwirek zbrylający wykonany w 100% z naturalnego białego bentonitu o zapachu lawendy, skutecznie wiążący nieprzyjemne zapachy.

22.00
4.4/l
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Wysyłka w ciągu: przerwa urlopowa - wysyłka realizowana od 22.07

Garfield żwirek bentonit dla kota lawendowy 5 litrów 

Żwirek dla kota Garfield o zapachu lawendy powstał z naturalnej glinki. Żwirek dobrze pochłania i doskonale wiąże mocz. Aromat lawendy usuwa nieprzyjemne zapachy i sprawia, że kuweta dłużej pozostaje czysta. Żwirek Garfield w kontakcie z kocim moczem tworzy zwarte grudki, które łatwo usunąć za pomocą łopatki. Granulki żwirku mają specjalną strukturę, dzięki czemu nie dostaje się on pomiędzy kocie łapki. Roznoszenie żwirku jest ograniczone do minimum. 

Żwirek Garfield w 99,5% bezpyłowy. W 100% naturalny i przyjazny dla środowiska. Super zbrylający, doskonała kontrola nieprzyjemnych zapachów. Tworzy łatwe do usunięcia bryłki. Wyjątkowa chłonność utrzymuje kuwetę w suchości. Bardzo wydajny. Z najwyższej jakości białego bentonitu


Zastosowanie:
Wypełnij kuwetę żwirkiem do wysokości ok. 7cm. Usuwaj zbrylone grudki i stałe odchody. Nie należy usuwać żwirku do toalety. Uzupełnij żwirek do wysokości 7cm.

Opcje:
Zapytaj nas o produkt
Podpis:
E-mail:
Zapytaj nas o produkt: