Karma dla kotów Monge Liczba produktów: 49

Kategorie
Filtruj

Mokra i sucha karma dla kotów Monge. Włoska karma dla kota 

image

Monge to kompletna karma dla dorosłych kotów bez zbóż i glutenu. W 100% włoska receptura bogata w witaminy, bez sztucznych barwników i konserwantów. Uznanie i pozycja na rynku, jaką dziś cieszą się karmy Monge, to przede wszystkim efekt pełnego zaangażowania, oddania i pasji kolejnych generacji rodziny Monge oraz profesjonalistów z branży. Karmy Monge gwarantują dobre samopoczucie i zdrową dietę kotów. Z uwagi na różnorodne zapotrzebowania naszych małych przyjaciół, kompozycje składników są starannie dobierane w zależności od wielkości, prowadzonego trybu życia i wieku naszych pupili, aby zapewnić optymalne proporcje poszczególnych elementów. 

Monge Natural Cat - zbilansowane żywienie kotów

Z doświadczenia Monge powstała kompletna linia karm o wysokiej wartości odżywczej dla kotów domowych. Każdy produkt jest bogaty w najwyższej jakości naturalne składniki, bez sztucznych barwników i konserwantów. Składniki są starannie dobrane i zachęcają do codziennego spożywania wszystkiego, czego potrzebują nasi przyjaciele. Nowa linia Monge Natural Cat zaspokaja potrzeby żywieniowe kota domowego w zależności od wieku, stylu życia i specyficznych potrzeb. Tak,aby nasz koci przyjaciel każdego dnia otrzymywał wszystko, co niezbędne dla jego dobrego samopoczucia. Karmy są bardzo smaczne, bogate w świeże mięso lub ryby wyselekcjonowane przez ekspertów. Trawienie ułatwiają naturalne i zbilansowane receptury wzbogacone witaminami i minerałami, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i utrzymania zdrowia. 

Najwyższa jakość produkcji Monge

image

Monge inwestuje w profesjonalizm swojej działalności, badania, jakość produktów i oferowanych usług. Bazując na ponad 50-letnim doświadczeniu, osiągniętych wynikach i szerokiej gamie mokrej i suchej karmy dla zwierząt, Monge dąży do tego, aby stać się punktem odniesienia dla rynku karm dla zwierząt. Produkty Monge już teraz mają najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Jest to cecha, która napędza stały rozwój każdej z jej marek i zyskuje lojalność milionów konsumentów, nie wspominając o apetycie ich czworonogów. Rodzina Monge uczestniczy w każdym aspekcie działalności firmy, osobiście gwarantując smakowitość produktów.

Innowacyjne technologie wykorzystane do produkcji karmy Monge

Produkty Monge to gwarancja dobrego samopoczucia i zdrowia żywieniowego psów i kotów. Monge stale poszukuje innowacyjnych, naturalnych i wolnych od okrucieństwa rozwiązań dla rozwoju swoich produktów. Wewnętrzny dział badań i rozwoju ulepsza recepturę zdrowej, zbilansowanej i kompletnej karmy dla kotów. Produkcja karmy jest ukierunkowana na badanie potrzeb według rasy, wielkości, stylu życia i wieku kotów. Dzieje się tak, ponieważ każdy z naszych małych przyjaciół ma specyficzne potrzeby związane z różnymi aspektami jego życia. Białka, węglowodany, lipidy, witaminy, minerały i błonnik to cenne pierwiastki, które zapewniają wzrost, rozwój i zdrowie naszych wiernych towarzyszy. Naukowcy z laboratorium analitycznego poszukują najlepszych składników do tworzenia produktów, które zawierają odpowiednią mieszankę tych pierwiastków. Rezultatem jest idealna dieta dla każdego kota.

Odkryj karmy Monge dostępne na kotamy.com 

 

image

Zbilansowana najwyższej jakości karma dla kotów. Linia Monge Natural Superpremium spełnia wymagania żywieniowe wszystkich kotów w zależności od wieku, stylu życia i innych specyficznych potrzeb. Dzięki temu Twój zwierzak otrzyma ze swojej specjalnej karmy to, czego potrzebuje, aby zapewnić mu codzienne dobre samopoczucie. Receptury są bardzo smaczne, ze świeżym mięsem lub rybą, wyselekcjonowaną przez naszych ekspertów. Trawienie wspomagają wysokiej jakości składniki wzbogacone witaminami i solami mineralnymi, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i utrzymania prawidłowych funkcji fizjologicznych.

 

imageMonge VetSolution to linia dietetycznych pełnoporcjowych karm dla zwierząt specjalnego przeznaczenia żywieniowego (rozporządzenie CE nr 354/2020). MONGE VETSOLUTION jest wzbogacony o prebiotyki nowej generacji (ksylo-oligosacharydy). Linia suchych karm zawiera koncentrat soku z melona, ​​naturalne źródło pierwotnych przeciwutleniaczy neutralizujących wolne rodniki, a karmy mokre zawierają wolne nukleotydy wspomagające układ odpornościowy. Wszystkie karmy MONGE VETSOLUTION zostały opracowane bez użycia zbóż. Podejście oparte na formule bezzbożowej pomaga ograniczyć obciążenie układu pokarmowego. Powszechne źródła skrobi są zastępowane alternatywnymi, takimi jak: tapioka, skrobia ziemniaczana i grochowa.