• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy próbne dla kotów

Opiekunowie kotów często zmagają się z problemem znalezienia odpowiedniej karmy dla swojego kota. Koty tak jak i ludzie bywają wybredne. Wyszukanie ulubionej karmy, która trafi w gusta naszych pupili jest nie lada wyzwaniem. W sklepach stacjonarnych i internetowych do wyboru są setki marek i smaków kociego jedzenia. Jedzenie dla kota występują w formie puszek, saszetek i tacek o różnych wielkościach. Możemy wybrać karmę mokrą w postaci mielonki, pasztetu, musu, kawałków mięsa w sosie i wielu innych wariantach. Nierzadko właściciele kotów myśląc o wszystkich dostępnych opcjach dostają migreny i zadają sobie pytanie:

jaka karma mokra jest najlepsza dla mojego kota? 

Sklep Internetowy Kotamy wychodzi naprzeciw naszym klientom i każdego miesiąca do swojej oferty dodaje nowe zestawy próbne dla kota. Zestaw próbny to idealna opcja dla kocich koneserów, niejadków i łakomczuchów. Pakiet próbny daje możliwość znalezienia ulubionego smaku ciekawych marek karm dla kotów. 

Zestawy próbne dla kotów 

Koci sklep zoologiczny kotamy ofertuje pakiety próbne w puszkach oraz saszetkach. Jednym z najpopularniejszych zestawów jest Coyote LOVCAT zestaw próbny dla kota. Dostępny jest w puszkach 200g i 400g. Oferuje 6 różnych smaków, dzięki czemu kot może przekazać właścicielowi jaki smak najbardziej trafia w jego gust. Do czołowych pakietów próbnych należy również zaliczyć zestaw Power of Nature - tu do wyboru są wyłącznie puszki z różnych serii lub serii mieszanych takich jak Natural Cat, Minka's Meat on Monday, Haven's Fish on Friday i Tessa's Sunday. Dużą popularnością cieszą się również zestawy próbne: Dolina Noteci, Natural Trail i MAC'S. Zapraszamy na ucztę!


copyright 2024 kotamy.com