Catit PIXI Fontanna dla kota biała 2,5l

199.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Wysyłka w ciągu: przerwa urlopowa - wysyłka realizowana od 22.07

CATIT PIXI Fontanna dla kota biała 2,5l 

Fontanna dla kotów Pixi to uroczy design prosto od marki Catit. Seria Catit PIXI obejmuje wysokiej klasy artykuły dla kotów o eleganckim, ale fantazyjnym wyglądzie, inspirowane uroczym biurowym kotem Pixi. 

Liczne rozmowy z właścicielami kotów nauczyły nas, że „uroczy” wygląd kotów jest bardzo ważny dla kocich rodziców. Wszystkie produkty Catit PIXI mają cechy „kotopodobne”, takie jak nos z wąsami, uszy i/lub w niektórych przypadkach ogon. Te urocze elementy przemawiają do kocich właścicieli, którzy są troszczą się o swojego kota (koty) tak, jak rodzice robią to dla swoich dzieci. Dzięki eleganckiemu wzornictwu Catit PIXI przypomina wysokiej klasy linię modową, która rozbudzi każdą fantazję.

Catit PIXI pomaga dbać o Twojego kota - Fontanna zapewnia Twojemu pupilowi stałe źródło świeżej, oczyszczonej wody. Bieżąca woda zachęca koty do picia, co pomaga zapobiegać chorobom dróg moczowych.


CATIT PIXI wyróżnia się 3-poziomową filtracją:

1) Bawełniana siatka odfiltrowuje zanieczyszczenia,

2) Węgiel aktywny usuwa zapachy i zanieczyszczenia,

3) Żywica jonowymienna zmiękcza wodę z kranu. Fontanna zawiera filtr, który oczyszcza wodę pitną Twojego kota w trzech etapach. Aby uzyskać optymalne rezultaty, filtr należy wymieniać co 30 dni.


Wygoda użytkowania – Fontanna zawiera podświetlane okno poziomu wody. Dzięki temu nigdy nie stracisz z oczu, ile wody pozostało. Napełnij zbiornik, aż poziom wody osiągnie szczyt wąsów, co oznacza maksymalną pojemność zbiornika. Pompa wyposażona jest w czujnik wykrywający zbyt niski poziom wody. W tym momencie fontanna wyłączy się automatycznie, aby zapobiec pracy pompy na sucho. Po napełnieniu zbiornika wody fontanna ponownie zacznie działać – Jeśli wody będzie mało -to nos zacznie migać na czerwono. Kolejną zaletą jest także łatwo konfiguracja. Co ciekawe fontanna posiada także światło nocne. Nos rozświetla się delikatnym blaskiem, aby poprowadzić kota do wody także w ciemności.


Produkt może być użytkowany nawet, gdy fontanna jest wyłączona, pozwoli na to płytka miska. Fontanna jest podwyższona o cztery urocze nóżki, co sprawia, że bardzo łatwo ją podnieść i napełnić.


Fontanna jest łatwa w czyszczeniu, a także niezwykle cicha, ponieważ pompa zamontowana jest w wodzie. Nie wibruje ona tak mocno na zbiorniku i prawie nie wydaje hałasu. Pompa posiada czujnik poziomu wody i 2 diody LED. 

Wymiary: 22x22x19,5 cm

Kolor: biały

Opcje:
Zapytaj nas o produkt
Podpis:
E-mail:
Zapytaj nas o produkt: