• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma sucha dla kotów Eden

Karma dla kotów Eden - karma dla kota na każdym etapie jego życia

Karma Eden to naturalna i pełnoporcjowa pod każdym względem odżywczym karma. Przygotowana została wyłącznie z wysokiej jakości mięsa z dodatkiem groszku, słodkich ziemniaków, marchewki, jagód, jagód Goji i minerałów. Zawiera niską zawartość węglowodanów.

Ważną cechą jest to, że karma Eden nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Jest hipoalergiczna - nie zawiera zbóż, ryżu, glutenu oraz białych ziemniaków. Jest wzbogacona o dodatek ziół wspierających zdrowie, organicznych witamin i minerałów dla optymalnego wchłaniania. Jest również wzbogacona o dodatek suplementów i prebiotyków MOS i FOS, które odpowiadają za wspomaganie trawienia i utrzymywanie prawidłowej flory bakteryjnej. Zawiera również glukozaminę i chondroitynę wspomagające stawy i posiadające działanie przeciwzapalne. 

Jedną z kluczowych zalet karmy Eden jest zawartość wyłącznie świeżego mięsa, np. indyka lub kurczaka z wolnego wybiegu i świeżego śledzia.  Świeże mięso gra istotną rolę w życiu codziennym kota, ponieważ jest najlepiej przyswajalne i posiada najwyższą wartość biologiczną. Wybierz karmę Eden i zadbaj o zdrowie swojego pupila już dziś! 


copyright 2024 kotamy.com