• Kategorie
  • Szukaj
  • Żwirek dla kota Cat's Best

Żwirek dla kotów Cat's Best 


Cat's Best to jeden z najlepiej sprzedających się żwirków. Wyróżnia się wysoką jakością i wydajnością. Koty chętniej korzystają z toalety mając najlepszej jakości podłoże. Kup żwirek Cat's Best i zapewnij Twojemu kotu komfort.


Wybierz formułę dla swojego pupila:

Cat's Best Eko Plus Original, czyli zbrylający koci żwirek, który wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które skutecznie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy - aż do 7-krotności swojej objętości. Produkowany jest wyłącznie z odnawialnych surowców, dzięki czemu jest produktem zrównoważonym ekologicznie i biodegradowalnym. Dostępny w worku 10l lub 20l.

Cat's Best Smart Pellets, czyli żwirek dla kota w 100% naturalny składający się z włokien roślinnych. Niskopylący, superchłonny i niezwykle wydajny. To ściółka roślinna przeznaczona dla kotów długowłosych. Gładka powierzchnia pelletu sprawia, że nie przykleja się on do sierści i nie klei się do łapek. Unikalna technologia żwirku powoduje, że zbrylające granulki idealnie absorbują wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Żwirek z łatwością usuwa się z kuwety. Miękkie, rozpuszczone granulki nie przyklejają się do łopatki. Dostępny w wersji 10l.

 


copyright 2024 kotamy.com