Przysmaki dla kota Wanpy Liczba produktów: 13

Kategorie
Filtruj

Przysmaki dla kota Wanpy

Przekąski Wanpy przygotowane są specjalnie z myślą o Twoim ulubieńcu. Przekąski Wanpy są dostępne w wielu smakach, połączeniach i odmianach – Masz więc gwarancję, że Twój kot się nimi nie znudzi. 

Wanpy: pasta dla kota

Przysmak dla kota, w postaci pasty z tuńczykiem lub łososiem. To pyszna i pożywna lekkostrawna przekąska / mini posiłek. Pasta sprawdzi się jako przekąska pomiędzy posiłkami oraz nagroda w trakcie treningów. Może być używana jako dodatek urozmaicający codzienną karmę. Pasty można wykorzystywać też w celu przyjemnego odwrócenia uwagi w tracie nielubianych przez kota zabiegów pielęgnacyjnych. Pasty Wanpy posiadają aż 16 międzynarodowych certyfikatów jakości i bezpieczeństwa produkcji.

Wanpy paseczki z kurczaka i kawałki kaczki

Doskonała smaczna i zdrowa przekąska dla kotów w każdym wieku, także starszych, które mają problem z gryzieniem innych przekąsek. Przygotowana z naturalnego świeżego mięsa, wolnego od sztucznych pasz, GMO i antybiotyków. Przekąski Wanpy produkowane są wyłącznie z wyselekcjonowanego najwyższej jakości mięsa, z hodowli, w których nie używa się antybiotyków, sztucznych pasz i GMO. Niskokaloryczna – można podawać bez obawy o przytycie. Łatwostrawna o niskiej zawartości tłuszczu.

Wanpy dla kota - 100% liofilizowane krewetki 

 Liofilizowane krewetki to doskonała smaczna i zdrowa przekąska dla kotów w każdym wieku, także starszych, które mają problem z gryzieniem innych przekąsek. Doskonałe źródło białka, wapnia i witamin i smak uwielbiany przez wszystkie koty.

Wanpy Creamy Treats - Przekąska dla kota w kremie

Kremowe przysmaki zamknięte w tubce gotowej do lizania to przekąska, której nie oprze się żaden kot. To doskonała przekąska lub jako dodatek / urozmaicenie codziennej diety. Smaczna i zdrowa przekąska dla zwierząt w każdym wieku, także starszych.