Karma wysokomięsna dla kota - mokra karma z dużą zawartością mięsa.


Wielu opiekunów zastanawia się, jaką karmę wybrać dla swojego kota. Jedyną słuszną opcją jest karma wysokomięsna, która zapewni kotu odpowiednią ilości białka i składników odżywczych. Anatomiczne i fizjologiczne cechy kotów dostosowane są do diety opartej głównie na mięsie. Mruczki zaliczne są do tzw. obligatoryjnych mięsożerców, co oznacza, że potrzebują mięsa, aby uzyskać niezbędne składniki odżywcze i utrzymać zdrowie. W tym artykule opiszemy dlaczego karma wysokomięsna jest rzeczywiście najlepszym wyborem dla kota.

Czym jest karma wysokomięsna dla kota?


Wysokomięsna karma dla kota to taka, która składa się z przynajmniej 70% mięsa, bez dodatku zbóż. W składzie wysokomięsnej karmy znaleźć można mięso mięśniowe i dodatek podrobów, niewielką ilość warzyw lub owoców oraz witaminy i minerały. W karmie wysokomięsnej absolutnie nie znajdziemy odpadów z rzeźni, do produkcji karmy używane są tylko zdrowe zwierzęta i ich świeże mięso.

Mokra karma z wysoką zawartością mięsa


Ważne jest czytanie etykiet i wybieranie karm, które oferują wysoką jakość składników. Mięso powinno znajdować się na 1 miejscu w składzie, który powinien być dokładny i szczegółowy. Bezzbożowa mokra karma wysokomięsna jest wyprodukowana ze składników najwyższej jakości. W swoim składzie nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów. Dzięki olbrzymiej zawartości mięsa karma jest bardzo smaczna i chętnie jedzona nawet przez wybredne maluchy. Odpowiednie zbilansowanie, dodatki witamin i minerałów gwarantuje prawidłowe odżywienie i ochronę naszego kociaka.

Zalety karmy wysokomięsnej:


Wybierając karma wysokomięsną, opiekunowie kotów mogą liczyć na wiele korzyści. Wysoka zawartość białka zapewni zdrowy rozwój mięśni i utrzymanie prawidłowej wagi. Karma wysokomięsna może pomóc w zapobieganiu problemom związanych z nerkami, które są często spotykane u kotów starszych. Taka karma jest obietnicą zdrowia i kondycji na długie lata. Wspomaga trawienie i wspiera codzienną aktywność. Dieta wysokomięsna zapewnia piękny wygląd skóry i sierści kota i jest odpowiednia dla wszystkich ras kotów, które powinny być w ten sposób karmione na każdym etapie życia. Kot kocha naturalne i nieprzetworzone jedzenie!

Wysokomięsne puszki dla kota:


Karma dla kota Lovcat - składniki pochodzą jedynie z certyfikowanych hodowli produkujących również żywność dla ludzi, a mięso użyte w procesie tworzenia karmy spełnia najbardziej rygorystyczne normy! Każdy składnik dobierany do karmy LOVCAT jest starannie selekcjonowany, aby spełniał najwyższe standardy mokrej karmy dla kociego mięsożercy.  Karma dla kota Power of Nature - w 100% naturalna, hipoalergiczna, biologicznie właściwa, wysokomięsna karma klasy super premium. Karma idealnie nadaje się dla wrażliwych kotów i kotów o specjalnych wymaganiach żywieniowych. Karmę charakteryzuje wysoka zawartość cennej tauryny i ponad 90% wysokoprzyswajalnego białka.Karma dla kota MAC's MONO Superfood - jest karmą mokrą, która dzięki wyjątkowej recepturze jest odpowiednia dla kotów o wrażliwym żołądku. Karma MAC's zawiera tylko jeden rodzaj mięsa, ma dużą zawartość delikatnego mięsa, które pochodzi z serca, wątroby lub płuc, co zapewnia wysoką smakowitość. W karmie MAC's nie występują połączone kawałki mięsne, ani mączka kostna czy zwierzęca. Karma Cats Plate - dzięki odpowiednio zestawionym składnikom karmy Cats Plate odzwierciedlają naturalną dietę kotów, są łatwo przyswajalne i nie powodują problemów trawiennych. Zawierają odpowiednio wysoką dawkę tauryny. Mięso w karmach NIE jest oddzielane mechanicznie!


Karma z dużą zawartością mięsa, którą kupisz w naszym sklepie kotamy.com

Poszukujesz karmy dla kotów bogatej w mięso oraz składniki odżywcze? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko najlepsze marki. Nie znajdziesz u nas, glutenu, konserwantów, ulepszaczy. Każda z oferowanych karm wyróżnia się składem bogatym w wartości odżywcze oraz dobre mięso. Świadomi, jak ważna jest wysoka jakość karmy dla kota w puszce, oferujemy produkty od cenionych producentów na rynku, takich jak Natural Trail, czy Animal Island.