Nowość! Inaba Dashi Delights dla kota

2023-10-20 12:58:00

Inaba Dashi Delights to nowość, która wprawi Twojego kota w zachyt!

Inaba Dashi to danie dla kota o wysokiej wilgotności. Bogate w białko, pozbawione zbóż, niepożądanych dodatków oraz sztucznych składników. Dashi to tradycyjny japoński bulion rybny na bazie płatków z tuńczyka Bonito, słynącego z wyrazistego, bogatego smaku. Dashi Delights od Inaba sprawi, że każdy posiłek będzie wyjątkowy!

Świeże składniki z dodatkiem witaminy E wspierającej układ odpornościowy i ekstraktu z zielonej herbaty jako naturalnego przeciwutleniacza. Zachwyć swojego kota Dashi Delights!

Dostępne w ośmiu smakach, które skradną serca kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia (od kociąt do seniorów)!

Ciekawostka - w bulionie Dashi tkwi również tajemnica umami, czyli odkrytego w XX wieku piątego smaku, opisywanego jako "rosołowy".

Inaba Dashi Delights dla kota:

  • nie zawierają zbóż i sztucznych konserwantów
  • produkowane wyłącznie z mięsa kurczaków z wolnego wybiegu i tuńczyka dalekomorskiego odławianego w sposób zrównoważony i certyfikowany 
  • Bulion Dashi to dodatkowa porcja nawodnienia dla kotów mało pijących
  • Inaba to gwarancja wysokiej jakości i oryginalnych receptur. 

Przysmak na bazie bulionu dla kota

Nie ma nic lepszego niż smaczny przysmak na bazie bulionu dla Twojego ukochanego zwierzaka. Inaba Dashi Delights to idealne rozwiązanie dla wymagającego podniebienia Twojego kota. 

Nawadniający przysmak dla kota

Spożycie odpowiedniej ilości wody jest kluczowe dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu kota. Inaba Dashi nie tylko dostarcza smaku i przyjemności, ale także pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia Twojego ulubieńca.

Sprawdź całą ofertę naszego kociego sklepu kotamy.com 

Autor:Administrator Sklepu