ZippyClaws zabawka dla kota Bushy Throw Wiewiórka z kocimiętką do wielokrotnego wypełniania
Produkt dostępny: TAK 1 szt.
Cena: 32.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZC547
Produkt dostępny: TAK 1 szt.
Cena: 32.90
Szeleszcząca zabawka dla kota marki ZippyClaws (linia kocia od ZippyPaws) została zaprojektowana z myślą o aktywnej zabawie i pobudzaniu naturalnych instynktów łowieckich. Przedstawia puszystą wiewiórkę z charakterystycznym, długim piórkowym ogonem, który porusza się przy najmniejszym ruchu, przyciągając uwagę kota i zachęcając do gonitwy.
Zabawka ma wymiary około 7,6 × 7,6 × 19 cm, co czyni ją idealną do chwytania, podrzucania, gryzienia i przenoszenia w pysku. Dodatkowo wbudowana warstwa szeleszczącego materiału dostarcza dźwiękowych bodźców podczas zabawy.
Zamek na rzep pozwala na wielokrotne uzupełnianie zabawki świeżą kocimiętką (10 g dołączone do zestawu), co zwiększa jej atrakcyjność i pozwala przedłużyć żywotność produktu.
Nietoksyczne materiały – Zabawka wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla zwierząt domowych, wolnych od toksycznych barwników i chemikaliów.
Solidne wykonanie – Szwy są mocne, a elementy (tułów, ogon, zapięcie na rzep) dobrze zabezpieczone przed łatwym rozdarciem.
Brak niebezpiecznych części – Zabawka nie zawiera plastikowych ani metalowych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie przy gryzieniu.
Szeleszczący materiał wewnątrz – Umieszczony w sposób trwały i bezpieczny, nie kruszy się ani nie ma ostrych krawędzi.
Bezpieczne zapięcie na rzep – Pozwala uzupełniać kocimiętkę bez konieczności rozrywania zabawki, a jednocześnie trzyma zawartość stabilnie wewnątrz.
Zamknięta komora na kocimiętkę – Uniemożliwia przypadkowe połknięcie zawartości, nawet podczas intensywnej zabawy.
Miękkie wykończenie – Zarówno korpus, jak i ogon są przyjemne w dotyku i bezpieczne dla dziąseł i łap kota.
Zalecana kontrola stanu zabawki – Należy regularnie sprawdzać, czy materiał i zapięcie nie są uszkodzone; w razie przetarcia lub rozdarcia należy zabawkę wymienić.
Użytkowanie pod nadzorem – Choć zabawka jest przeznaczona do samodzielnej zabawy kota, zaleca się pierwsze sesje prowadzić pod kontrolą, zwłaszcza w przypadku kotów silnie reagujących na kocimiętkę.
BUBA Pet Polska
Hawelańska 1
61-625 Poznań
Poland
84256024
biuro@bubapet.pl