• Kategorie
  • Szukaj
  • Preparaty dla kotów.

Neutralizatory zapachu 

Z pewnością uwielbiasz swojego kociaka, ale musisz przyznać, że ciężko jest zaakceptować ostry i nieprzyjemny zapach kuwety. Na szczęście dla Ciebie, Kotamy oferuje szeroką gamę neutralizatorów zapachów i preparatów, które pomagają zachować świeżość w kuwecie. Nie pozwól, aby zapach odpychały gości z twojego domu, znajdź najlepsze eliminatory nieprzyjemnych zapachów dla kotów już dziś na Kotamy!

Pasty odkłaczające

Kotamy oferuje najlepsze marki preparatów dla kotów na rynku. Aby utrzymać kotka w czystości i gotowości do przytulania, jego sierść wymaga zarówno miłości, jak i uwagi. On to wie i ty też. Są jednak chwile, kiedy kotek może potrzebować trochę pomocy. Ciągłe lizanie i pielęgnacja może powodować nagromadzenie się kosmyków, które zalegają w układzie trawiennym, co powoduje, że kotek może wymiotować. Zastosuj wtedy pastę odkłaczającą z naszej oferty!

Podaruj swojemu kotu najlepsze marki kocimiętki. 

Twój mięsożerny kot może uwielbiać jeść suchą karmę dla kotów i mokrą karmę dla kotów bogatą w białko, ale jeśli chodzi o czas na przekąskę, nie ma dla kota nic takiego jak kocimiętka i trawa dla kota. Koty lubią chrupać na trawie, ale z kocimiętką wiąże się również wiele korzyści zdrowotnych, w tym pomoc w trawieniu i kontrola sierści. Trawa dla kotów zawiera składniki odżywcze, które zwykle nie są częścią ich normalnej diety mięsożernej, w tym witaminy i składniki odżywcze, których może brakować Twojej przytulnej koteczce. Trawa kota działa również jako środek przeczyszczający, pomagając kotowi przepuszczać włosy przez jej system. SmartCat Kitty's Garden to idealna uczta dla mruczącego zwierzaka. Dzięki temu mini ogrodowi twój wierny kot będzie miał mnóstwo zieleni do przeżuwania. Ozdobne drewniane pudełko jest pełne owsa, żyta, pszenicy i jęczmienia, a jego wzrost zajmuje niecały tydzień. Jest to również bezpieczna alternatywa dla roślin domowych, które mogą być potencjalnie toksyczne w przypadku połknięcia. Umieść trawę kota w pobliżu miski dla kota lub wokół jej placów zabaw, aby jej nie przegapić. Poza trawą dla kotów, koci rodzice wiedzą, że koty uwielbiają koty. 

Co to jest kocimiętka? Kocimiętka, naukowo znana jako Nepeta Cataria, to wieloletnie zioło z rodziny miętowych o liściastym zielonym wyglądzie. Badania pokazują, że kocimiętka działa na „szczęśliwe receptory w mózgu”. Czy koty mogą przedawkować kocimiętkę? W prawie wszystkich przypadkach kocimiętka jest całkowicie bezpieczna. Koty zwykle dystansują się jeśli mają już dosyć, lub w bardzo rzadkich przypadkach wymiotują lub mają biegunkę. Jak długo kocimiętka wpływa na koty? Efekty z kocimiętki trwają zwykle około 10 do 15 minut.

Najlepsze preparaty dla kotów, kupuj na kotamy.com


copyright 2024 kotamy.com