• Kategorie
  • Szukaj
  • LIEBESGUT Ekologiczna karma dla kota

Ekologiczne mokre karmy pełnoporcjowe dla kotów LIEBESGUT Tiernahrung

W linii karm znajdziemy 9 wersji m.in. dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym, dla kotów o zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię, kocich seniorów i kociąt. Wszystkie karmy są monobiałkowe i wykorzystują  zróżnicowane źródła białka jak królik, kaczka, wołowina, jagnięcina, indyk czy kurczak. Producent dba nie tylko o zdrową dietę kotów, ale również o środowisko. Dlatego wszystkie karmy dla kotów posiadają certyfikat ekologiczny, a mięso i inne składniki pochodzą z regionalnych gospodarstw ekologicznych w południowych Niemczech.

Karma Liebesgut w sklepie internetowym Kotamy 

LIEBESGUT BIO gęś z płatkami kokosowym i pomidorami - mięsna część składu karmy  pochodzi z pojedynczego źródła białka gęsi. Oprócz mięsa mięśniowego użyto mięsa z szyi i tuszy (czyli klatki piersiowej), które są bardzo bogate w minerały i naturalną witaminę B. Mięso z gęsi jest dla kota lekkostrawne i ma miękką, delikatną konsystencję. Jest bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 oraz w witaminy: A, E oraz witaminy z gr B.  Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy egzogenne. 

LIEBESGUT BIO indyk z marchewką i amarantusem - mięso drobiowe jest dla kota lekkostrawne i ma miękką, delikatną konsystencję. Marchew dostarcza żelazo, potas i witaminy. Eko płatki ryżowe - są lekkostrawne i bezglutenowe. Podczas procesu produkcyjnego płatki ryżowe lekko pęcznieją i wiążą wodę w składnikach roślinnych, co nadaje karmie przyjemną konsystencję. 

LIEBESGUT BIO kaczka z botwinką - eko botwinka ma wysoką zawartość witamin C i K, pomaga w niestrawności i dostarcza wielu minerałów, takich jak wapń, magnez i żelazo.

LIEBESGUT BIO łosoś z jabłkiem i marchewką - łosoś dla kota jest z jedną bardziej lubianych ryb. Jest bogatym źródłem łatwo przyswajalnego i pełnowartościowego białka. Charakteryzuje się także wysoką zawartością aminokwasów i niezwykle cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Łosoś jest rybą bogatą w witaminy z grupy B, a także A, D i E oraz minerały.

LIEBESGUT BIO wołowina z marchewką - mięsna część karmy pochodzi z pojedynczego źródła białka (monobiałkowa karma). Białko wołowe jest bardzo łatwe do strawienia przez kota i nadaje karmie nieco twardszą konsystencję.

LIEBESGUT dziki królik z BIO botwinką - mięso z królika zawiera pełnowartościowe białko, o niskiej zawartości tłuszczu. Bogate jest w witaminy z grupy B oraz składniki mineralne takie jak magnez, sód czy potas. 

LIEBESGUT Junior BIO kurczak z płatkami kokosowymi - Mięso drobiowe jest lekkostrawne dla kociąt i ma miękką, delikatną konsystencję. Eko płatki kokosowe - charakteryzują się wysoką zawartością tłuszczu z cennych średniołańcuchowych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. 

LIEBESGUT Junior BIO wołowina z płatkami kokosowymi - Białko wołowe jest bardzo łatwe do strawienia przez kota i nadaje karmie nieco twardszą konsystencję. Chude mięso wołowe jest bogate w żelazo, cynk i witaminy z grupy B.

LIEBESGUT Junior jagnięcina z płatkami kokosowymi i gruszką - jagnięcina to chude mięso, dobrze tolerowane również przez alergików. Jagnięcina jest również bogata w żelazo, cynk i witaminy z grupy B. 

Dlaczego warto wybrać karmy LIEBESGUT?

Do produkcji karmy użyto wysokiej jakości składników z certyfikatem EKOLOGICZNYM. Receptury opracowane przez weterynarzy to idealne dla kocich alergików monobiałkowe formuły. Wysoka zawartość mięsa to gwarancja przyswajalnego białka ze źródeł zwierzęcych. Witaminy wspierają wzrok, metabolizm i układ odpornościowy. Karmy Liebesgut zawierają pierwiastki śladowe do tworzenia krwi i równowagi komórkowej oraz minerały i kwasy tłuszczowe na piękną sierść i mocne kości. Karmy nie zawierają sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników, konserwantów i antybiotyków, pszenicy, glutenu, cukru i laktozy.


copyright 2024 kotamy.com