• Kategorie
  • Szukaj
  • Sucha karma dla kotów Tomojo

TOMOJO karma sucha z owadami dla kotów 1,5kg TOMOJO jest ekologiczną i kompletną karmą opartą na bazie wysokowartościowego białka z owadów. Karma nie zawiera zbóż, ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

TOMOJO jest ekologiczną i kompletną karmą opartą na bazie wysokowartościowego białka z owadów.

Karma Tomojo dla kotów nie zawiera zbóż, jest lekkostrawna i łatwo przyswajalna. Została stworzona dla dorosłych kotów wszystkich ras, w tym również sterylizowanych. Odpowiednia dla kotów z alergią lub nietolerancją pokarmową.

W recepturze karm Tomojo tradycyjne mięso zastępują owady, które są źródłem wysokowartościowego białka bogatego w aminokwasy i kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6. Owady pochodzą z wyspecjalizowanej i kontrolowanej hodowli. Jest to karma wolna od zbóż, glutenu, pszenicy, kukurydzy, soi, jajek, ryb, produktów mleczarskich.  Receptura zawiera minimalną ilość potencjalnych żywnościowych alergenów. Zawiera również składniki łatwo przyswajalne i smaczne dla kotów - owady i pektyny, a także dodatki z kategorii superfood - spirulina, nasiona chia, nasiona lnu i dobroczynne zioła – oregano, tymianek, szałwia, majeranek i pietruszka.  Tomojo to karma, która jest odpowiednia także w diecie eliminacyjnej.